7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Ferenc Keri
Årsinkomst: Kolla Ferencs lön anonymt
Personnummer: 19480617-
Ålder: 78 år
Födelsedag: 17 juni 1948
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Ferenc Keri
Förnamn: Ferenc
Tilltalsnamn: Ferenc
Efternamn: Keri
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2005-03-01
Gatuadress: Skäcklingevägen 167 lgh 1003
Våning & dörr: Entréplan, dörr 3 från vänster
Postnummer: 147 55
Postort: Tumba
Församling: Botkyrka församling (012701)
Kommun: Botkyrka (0127)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ferenc
Ferenc Keri är 78 år gammal och bor på Skäcklingevägen 167 lgh 1003 i Tumba. Hans bostad är ett radhus på 54 kvm . Där har han bott i 21 år och 126 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2005. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Ferenc
Informationen om Ferenc kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Skäcklingevägen 167 lgh 1003
Registrerat på adressen
147 55 Tumba
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ferenc kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ferenc hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ferencs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 54 kvm
Byggår: 1985
Bolagsengagemang | 0 st
Ferenc har inga bolagsengagemang
Mer om Ferenc
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
78 år (och 18 dagar)
Födelsedag
17 juni (en torsdag om 347 dagar)
Födelsedatum
1948-06-17 (en torsdag för 28 507 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 1 år och 348 dagar (en lördag)
Ferenc Keri är 78 år gammal och bor på Skäcklingevägen 167 lgh 1003 i Tumba. Hans bostad är ett radhus på 54 kvm . Där har han bott i 21 år och 126 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2005. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 147 55, som är Ferencs bostadsområde, är medelinkomsten 333 965 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,96 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Botkyrka där Ferencs ingår. Ferencs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 190.
Ferenc delar bostaden med Rohde Liljekvist, en 75 årig kvinna. Hon flyttade in den 21 maj 1996 och har bott där totalt 30 år och 45 dagar. Ferenc är inte gift.
Ferenc har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 347 dagar då han fyller 79 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 1 år och 348 dagar (en lördag).
Ferenc har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ferenc i Sverige Ferenc Széplaky i Härnösand, Ferenc Kovacs i Hägersten och Ferenc Tolnai i Stockholm.
Informationen om Ferenc kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ferenc Keri
Var bor Ferenc?
Hur gammal är Ferenc?
Ferenc Keri är 78 år gammal och föddes den 17 juni 1948. Han fyller 79 år den 17 juni.
Har Ferenc några bolagsengagemang?
Ferenc har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ferenc några fordon?
Är Ferenc gift?
Ferenc är inte gift.
Vilket telefonnummer har Ferenc?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ferenc.
Vilket stjärntecken har Ferenc?
Ferenc har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Ferenc folkbokförd?
Ferenc Keri är folkbokförd i Botkyrka kommun.
Vilket län tillhör Ferenc?
Ferenc Keri tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Ferenc?
Ferenc Keri tillhör Botkyrka församling.