7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Carl-Axel Apell

Årsinkomst: Kolla Carl-Axels lön anonymt

Personnummer: 19480621- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 78 år

Födelsedag: 21 juni 1948

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Carl-Axel Apell

Förnamn: Carl-Axel

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Apell

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1980-09-02

Gatuadress: Dragtorpsvägen 3

Postnummer: 618 32

Postort: Kolmården

Församling: Kolmårdens församling (058104)

Kommun: Norrköping (0581)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Carl-Axel Apell är 78 år och bosatt på Dragtorpsvägen 3 i Kolmården. Han bor i en villa på 143 kvm . Där har han bott i 45 år och 295 dagar sedan han flyttade in den 2 september 1980. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl-Axel Apell?

Vad tjänar Carl-Axel?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carl-Axels
Kreditstatus?

Nyfiken på Carl-Axels Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Dragtorpsvägen 3

Latitud: 58.663999   |   Longitud: 16.381498

Registrerat på adressen


Dragtorpsvägen 3
618 32 Kolmården

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl-Axel kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl-Axel hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carl-Axels bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 143 kvm

Byggår: 1980

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Carl-Axel har inga bolagsengagemang


Mer om Carl-Axel


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

78 år (och 3 dagar)

Födelsedag

21 juni (en måndag om 362 dagar)

Födelsedatum

1948-06-21 (en måndag för 28 492 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 1 år och 363 dagar (en onsdag)

Carl-Axel Apell är 78 år och bosatt på Dragtorpsvägen 3 i Kolmården. Han bor i en villa på 143 kvm . Där har han bott i 45 år och 295 dagar sedan han flyttade in den 2 september 1980. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 618 32, är medelinkomsten 436 399 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,05 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrköping där Carl-Axel ingår. Carl-Axels lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 308.

Carl-Axel bor tillsammans med Lilly Maria Kristina Apell. Hon har bott på Dragtorpsvägen 3 i totalt 45 år och 295 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 2 september 1980. Han är gift med Lilly Maria Kristina Apell .

Carl-Axel fyller 79 år om 362 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 80 år om 1 år och 363 dagar (en onsdag).

Carl-Axel har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl-Axel i Sverige Carl-Axel Åfors i Bromma, Carl-Axel Nordenberg i Storuman och Carl-Axel Niléhn i Hässleholm.

Informationen om Carl-Axel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl-Axel Apell