7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-16
Stanko Stulic
Årsinkomst: Kolla Stankos lön anonymt
Personnummer: 19480803-
Ålder: 77 år
Födelsedag: 3 augusti 1948
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Stanko Stulic
Förnamn: Stanko
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Stulic
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1975-01-10
Gatuadress: Drakvägen 10
Postnummer: 365 32
Postort: Lessebo
Distrikt: Lessebo
Församling: Lessebo församling (076102)
Kommun: Lessebo (0761)
Län: Kronoberg (07)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Stanko Stulic är en 77 årig man och bosatt på Drakvägen 10 i Lessebo. Han flyttade in på adressen den 10 januari 1975 och har sammanlagt bott där i 51 år och 187 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Drakvägen 10
Registrerat på adressen
365 32 Lessebo
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Stanko kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Stanko hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Stanko har inga bolagsengagemang
Mer om Stanko
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
77 år (och 347 dagar)
Födelsedag
03 augusti (en måndag om 18 dagar)
Födelsedatum
1948-08-03 (en tisdag för 28 471 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 2 år och 18 dagar (en torsdag)
Stanko Stulic är en 77 årig man och bosatt på Drakvägen 10 i Lessebo. Han flyttade in på adressen den 10 januari 1975 och har sammanlagt bott där i 51 år och 187 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Stankos bostadsområde, på postnummer 365 32, är 278 533 kr per år och 5,28 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Lessebo där Stankos ingår. Stankos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.
Förutom Stanko bor också Vjera Stulic på adressen. Där har hon bott i 51 år och 187 dagar sedan hon först registrerades där den 10 januari 1975. Stanko är gift med Vjera Stulic .
Stankos nästa födelsedag är om 18 dagar då han fyller 78 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 169 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 2 år och 18 dagar (en torsdag).
Stanko har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Stanko i Sverige Stanko Smiljanic i Bankeryd, Stanko Mocilnik i Ängelholm och Stanko Cimermancic i Västerås.
Informationen om Stanko kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Stanko Stulic
Var bor Stanko?
Hur gammal är Stanko?
Stanko Stulic är 77 år gammal och föddes den 3 augusti 1948. Han fyller 78 år den 3 augusti.
Har Stanko några bolagsengagemang?
Stanko har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Stanko några fordon?
Är Stanko gift?
Stanko är gift med Vjera Stulic.
Vilket telefonnummer har Stanko?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Stanko.
Vilket stjärntecken har Stanko?
Stanko har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Stanko folkbokförd?
Stanko Stulic är folkbokförd i Lessebo kommun.
Vilket län tillhör Stanko?
Stanko Stulic tillhör Kronoberg.
Vilken församling tillhör Stanko?
Stanko Stulic tillhör Lessebo församling.