7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Anna Eva Karin Zagesson
Årsinkomst: Kolla Anna Eva Karins lön anonymt
Personnummer: 19480807-
Ålder: 77 år
Födelsedag: 7 augusti 1948
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 9 december
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Anna Eva Karin Zagesson
Förnamn: Anna Eva Karin
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Zagesson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Gatuadress: Albert Engströms Väg 5
Postnummer: 554 48
Postort: Jönköping
Församling: Jönköpings församling (068002)
Kommun: Jönköping (0680)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Anna Eva Karin Zagesson är 77 år gammal och bor på Albert Engströms Väg 5 i Jönköping. Hennes bostad är ett kedjehus på 146 kvm . Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Albert Engströms Väg 5
Registrerat på adressen
554 48 Jönköping
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Jan Christer Harry Råhlin (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Jan Christer Harry Råhlin (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 2 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2013-09-11 (12 år) Ägare Jan Christer Harry Råhlin Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2013-09-11 (12 år) | Jan Christer Harry Råhlin | Kolla lön direkt | |
|
Födelsedatum Uppgift saknas Ägare Jan Christer Harry Råhlin Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | Jan Christer Harry Råhlin | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Anna Eva Karin kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Anna Eva Karin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Anna Eva Karins bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 146 kvm
Byggår: 1976
Bolagsengagemang | 0 st
Anna Eva Karin har inga bolagsengagemang
Mer om Anna Eva Karin
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
77 år (och 330 dagar)
Födelsedag
07 augusti (en fredag om 35 dagar)
Födelsedatum
1948-08-07 (en lördag för 28 454 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 2 år och 35 dagar (en måndag)
Anna Eva Karin Zagesson är 77 år gammal och bor på Albert Engströms Väg 5 i Jönköping. Hennes bostad är ett kedjehus på 146 kvm . Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 554 48, som är Anna Eva Karins bostadsområde, är medelinkomsten 597 655 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,91 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Anna Eva Karins ingår. Anna Eva Karins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 103.
Anna Eva Karin delar bostaden med Jan Christer Harry Råhlin, en 78 årig man. Det finns också 2 hundar i bostaden. Anna Eva Karin är gift med Jan Christer Harry Råhlin .
Anna Eva Karin har namnsdag om 159 dagar och nästa födelsedag inträffar om 35 dagar då hon fyller 78 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 2 år och 35 dagar (en måndag).
Namnet Anna är 'Hebreiskt namn, möjl. samma namn som Hanna'.
Anna Eva Karin har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna Eva Karin i Sverige Anna Björk i Enviken, Eva Nyrén i Katrineholm och Karin Frick i Stockholm.
Informationen om Anna Eva Karin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Anna Eva Karin Zagesson
Var bor Anna Eva Karin?
Hur gammal är Anna Eva Karin?
Anna Eva Karin Zagesson är 77 år gammal och föddes den 7 augusti 1948. Hon fyller 78 år den 7 augusti.
Har Anna Eva Karin några bolagsengagemang?
Anna Eva Karin har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Anna Eva Karin några fordon?
Är Anna Eva Karin gift?
Anna Eva Karin är gift med Jan Christer Harry Råhlin.
Vilket telefonnummer har Anna Eva Karin?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Anna Eva Karin.
Vilket stjärntecken har Anna Eva Karin?
Anna Eva Karin har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Anna Eva Karin folkbokförd?
Anna Eva Karin Zagesson är folkbokförd i Jönköping kommun.
Vilket län tillhör Anna Eva Karin?
Anna Eva Karin Zagesson tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Anna Eva Karin?
Anna Eva Karin Zagesson tillhör Jönköpings församling.