7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-18
Rolf Erik Lennart Söderström
Årsinkomst: Kolla Lennarts lön anonymt
Personnummer: 19480818-
Ålder: 77 år
Födelsedag: 18 augusti 1948
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 28 september
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Rolf Erik Lennart Söderström
Förnamn: Rolf Erik Lennart
Tilltalsnamn: Lennart
Efternamn: Söderström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2015-04-01
Gatuadress: Byvägen 48
Postnummer: 442 98
Postort: Kode
Församling: Solberga församling (148211)
Kommun: Kungälv (1482)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lennart
Lennart Söderström är 77 år gammal och bor på Byvägen 48 i Kode. Hans bostad är en villa på 53 kvm . Där har han bott i 11 år och 78 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2015. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lennart
Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Byvägen 48
Registrerat på adressen
442 98 Kode
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2025-07-02 (0 år) Ägare Ellinor Söderström Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2025-07-02 (0 år) | Ellinor Söderström | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lennart kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lennarts bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 53 kvm
Byggår: 1967
Bolagsengagemang | 0 st
Lennart har inga bolagsengagemang
Mer om Lennart
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
77 år (och 304 dagar)
Födelsedag
18 augusti (en tisdag om 61 dagar)
Födelsedatum
1948-08-18 (en onsdag för 28 428 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 2 år och 61 dagar (en fredag)
Lennart Söderström är 77 år gammal och bor på Byvägen 48 i Kode. Hans bostad är en villa på 53 kvm . Där har han bott i 11 år och 78 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2015. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 442 98, som är Lennarts bostadsområde, är medelinkomsten 486 321 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,07 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungälv där Lennarts ingår. Lennarts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 116.
Lennart delar bostaden med Ellinor Söderström, en 73 årig kvinna. Hon flyttade in den 1 juli 2008 och har bott där totalt 17 år och 352 dagar. På adressen finns också en hund registrerad som Lennart inte är ägare till. Lennart är gift med Ellinor Söderström .
Lennart har namnsdag om 102 dagar och nästa födelsedag inträffar om 61 dagar då han fyller 78 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 2 år och 61 dagar (en fredag).
Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.
Lennart har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lennart i Sverige Lennart Jansson i Djurhamn, Lennart Pettersson i Björklinge och Lennart Jähkel i Stockholm.
Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lennart Söderström
Var bor Lennart?
Hur gammal är Lennart?
Lennart Söderström är 77 år gammal och föddes den 18 augusti 1948. Han fyller 78 år den 18 augusti.
Har Lennart några bolagsengagemang?
Lennart har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lennart några fordon?
Är Lennart gift?
Lennart är gift med Ellinor Söderström.
Vilket telefonnummer har Lennart?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lennart.
Vilket stjärntecken har Lennart?
Lennart har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Lennart folkbokförd?
Lennart Söderström är folkbokförd i Kungälv kommun.
Vilket län tillhör Lennart?
Lennart Söderström tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Lennart?
Lennart Söderström tillhör Solberga församling.