7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-18

Karl Erik Lennart Duda

Årsinkomst: Kolla Lennarts lön anonymt

Personnummer: 19481030- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 77 år

Födelsedag: 30 oktober 1948

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 september

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Karl Erik Lennart Duda

Förnamn: Karl Erik Lennart

Tilltalsnamn: Lennart

Efternamn: Duda

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1985-07-01

Gatuadress: Höstgatan 1

Postnummer: 274 36

Postort: Skurup

Församling: Skurups församling (126401)

Kommun: Skurup (1264)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lennart

Lennart Duda är en man på 77 år som bor på Höstgatan 1 i Skurup. Lennarts bostad är en villa på 118 kvm . Där har han bott i 41 år och 17 dagar sedan han flyttade in den 1 juli 1985. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lennart

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lennart Duda?

Vad tjänar Lennart?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lennarts
Kreditstatus?

Nyfiken på Lennarts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Höstgatan 1

Latitud: 55.486932   |   Longitud: 13.506100

Registrerat på adressen


Höstgatan 1
274 36 Skurup

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lennart kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lennarts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 118 kvm

Byggår: 1985

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lennart har inga bolagsengagemang


Mer om Lennart


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

77 år (och 261 dagar)

Födelsedag

30 oktober (en fredag om 104 dagar)

Födelsedatum

1948-10-30 (en lördag för 28 385 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 2 år och 104 dagar (en måndag)

Lennart Duda är en man på 77 år som bor på Höstgatan 1 i Skurup. Lennarts bostad är en villa på 118 kvm . Där har han bott i 41 år och 17 dagar sedan han flyttade in den 1 juli 1985. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lennarts postnummer, 274 36, är medelinkomsten 315 701 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,92 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lennart och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Skurup där Lennart ingår. Lennarts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.

Lennart bor tillsammans med Ingegerd Jönsson. Hon är en 76 årig kvinna som flyttade in den 1 juli 1985 och har bott där totalt 41 år och 17 dagar. Han är inte gift.

På Lennarts nästa födelsedag fyller han 78 år. Den inträffar om 104 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 2 år och 104 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 72 dagar.

Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.

Lennart har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lennart i Sverige Lennart Jansson i Djurhamn, Lennart Pettersson i Björklinge och Lennart Jähkel i Stockholm.

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lennart Duda