7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Branka Tomic
Årsinkomst: Kolla Brankas lön anonymt
Personnummer: 19481210-
Ålder: 77 år
Födelsedag: 10 december 1948
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Branka Tomic
Förnamn: Branka
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Tomic
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-06-01
Gatuadress: Maratonvägen 36 E lgh 1001
Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster
Postnummer: 302 68
Postort: Halmstad
Distrikt: Halmstads Martin Luther
Församling: Halmstads församling (138002)
Kommun: Halmstad (1380)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Branka Tomic är en kvinna på 77 år som bor på Maratonvägen 36 E lgh 1001 i Halmstad. bostad är en lägenhet med 1 rum på 34 kvm . Där har hon bott i 3 år och 28 dagar sedan hon flyttade in den 1 juni 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Maratonvägen 36 E lgh 1001
Registrerat på adressen
302 68 Halmstad
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Branka kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Branka hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Brankas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 34 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1965
Bolagsengagemang | 0 st
Branka har inga bolagsengagemang
Mer om Branka
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
77 år (och 201 dagar)
Födelsedag
10 december (en torsdag om 164 dagar)
Födelsedatum
1948-12-10 (en fredag för 28 325 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 2 år och 164 dagar (en söndag)
Branka Tomic är en kvinna på 77 år som bor på Maratonvägen 36 E lgh 1001 i Halmstad. bostad är en lägenhet med 1 rum på 34 kvm . Där har hon bott i 3 år och 28 dagar sedan hon flyttade in den 1 juni 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Brankas postnummer, 302 68, är medelinkomsten 225 841 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,77 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Branka och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Branka ingår. Brankas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 136.
Branka bor tillsammans med Ilija Tomic. Han är en 70 årig man som flyttade in den 11 september 2023 och har bott där totalt 2 år och 291 dagar. Hon är inte gift.
På Brankas nästa födelsedag fyller hon 78 år. Den inträffar om 164 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 2 år och 164 dagar (en söndag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Branka har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Branka i Sverige Branka Femic i Norrköping, Branka Lekic i Solna och Branka Lucic i Göteborg.
Informationen om Branka kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Branka Tomic
Var bor Branka?
Hur gammal är Branka?
Branka Tomic är 77 år gammal och föddes den 10 december 1948. Hon fyller 78 år den 10 december.
Har Branka några bolagsengagemang?
Branka har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Branka några fordon?
Är Branka gift?
Branka är inte gift.
Vilket telefonnummer har Branka?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Branka.
Vilket stjärntecken har Branka?
Branka har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Branka folkbokförd?
Branka Tomic är folkbokförd i Halmstad kommun.
Vilket län tillhör Branka?
Branka Tomic tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Branka?
Branka Tomic tillhör Halmstads församling.