7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-26
Gert Ingvar Toldbod
Årsinkomst: Kolla Gert Ingvars lön anonymt
Personnummer: 19490114-
Ålder: 77 år
Födelsedag: 14 januari 1949
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 24 september
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Gert Ingvar Toldbod
Förnamn: Gert Ingvar
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Toldbod
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2009-04-01
Gatuadress: Bosgård 203
Postnummer: 314 41
Postort: Torup
Församling: Torups församling (131501)
Kommun: Hylte (1315)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Gert Ingvar Toldbod är en 77 årig man och bosatt på Bosgård 203 i Torup. Hans bostad är en villa på 97 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2009 och har sammanlagt bott där i 17 år och 86 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bosgård 203
Registrerat på adressen
314 41 Torup
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2018-10-30 (7 år) Ägare Elisabeth Bertram Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2018-10-30 (7 år) | Elisabeth Bertram | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Gert Ingvar kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Gert Ingvar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Gert Ingvars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 97 kvm
Byggår: 1898
Bolagsengagemang | 0 st
Gert Ingvar har inga bolagsengagemang
Mer om Gert Ingvar
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
77 år (och 163 dagar)
Födelsedag
14 januari (en torsdag om 202 dagar)
Födelsedatum
1949-01-14 (en fredag för 28 287 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 2 år och 202 dagar (en söndag)
Gert Ingvar Toldbod är en 77 årig man och bosatt på Bosgård 203 i Torup. Hans bostad är en villa på 97 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2009 och har sammanlagt bott där i 17 år och 86 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Gert Ingvars bostadsområde, på postnummer 314 41, är 320 494 kr per år och 8,24 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Hylte där Gert Ingvars ingår. Gert Ingvars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.
Förutom Gert Ingvar bor också Elisabeth Bertram på adressen. Där har hon bott i 46 år och 254 dagar sedan hon först registrerades där den 15 oktober 1979. På adressen finns också en hund registrerad som Gert Ingvar inte är ägare till. Gert Ingvar är inte gift.
Gert Ingvars nästa födelsedag är om 202 dagar då han fyller 78 år. Hans namnsdag är om 90 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 2 år och 202 dagar (en söndag).
Namnet Gert är 'Sammandragning av Gerhard'.
Gert Ingvar har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Gert Ingvar i Sverige Gert Wingårdh i Göteborg, Ingvar Tunerup i Tjörnarp och Ingvar Sanfridsson i Kumla.
Informationen om Gert Ingvar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Gert Ingvar Toldbod
Var bor Gert Ingvar?
Hur gammal är Gert Ingvar?
Gert Ingvar Toldbod är 77 år gammal och föddes den 14 januari 1949. Han fyller 78 år den 14 januari.
Har Gert Ingvar några bolagsengagemang?
Gert Ingvar har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Gert Ingvar några fordon?
Är Gert Ingvar gift?
Gert Ingvar är inte gift.
Vilket telefonnummer har Gert Ingvar?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Gert Ingvar.
Vilket stjärntecken har Gert Ingvar?
Gert Ingvar har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Gert Ingvar folkbokförd?
Gert Ingvar Toldbod är folkbokförd i Hylte kommun.
Vilket län tillhör Gert Ingvar?
Gert Ingvar Toldbod tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Gert Ingvar?
Gert Ingvar Toldbod tillhör Torups församling.