7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-24
Reijo Rolf-Bjarne Tjernqvist
Årsinkomst: Kolla Reijo Rolf-Bjarnes lön anonymt
Personnummer: 19490319-
Ålder: 77 år
Födelsedag: 19 mars 1949
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 13 mars
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Reijo Rolf-Bjarne Tjernqvist
Förnamn: Reijo Rolf-Bjarne
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Tjernqvist
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-02-02
Gatuadress: Lingonstigen 143 lgh 1101
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 973 33
Postort: Luleå
Distrikt: Luleå domkyrkodistrikt
Församling: Luleå domkyrkoförsamling (258002)
Kommun: Luleå (2580)
Län: Norrbotten (25)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Reijo Rolf-Bjarne Tjernqvist är en man på 77 år som bor på Lingonstigen 143 lgh 1101 i Luleå. bostad är en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Där har han bott i 142 dagar sedan han flyttade in den 2 februari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lingonstigen 143 lgh 1101
Registrerat på adressen
973 33 Luleå
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2014-06-13 (12 år) Ägare Birgitta Tjernqvist Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2014-06-13 (12 år) | Birgitta Tjernqvist | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Reijo Rolf-Bjarne kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Reijo Rolf-Bjarne hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Reijo Rolf-Bjarnes bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 81 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Reijo Rolf-Bjarne har inga bolagsengagemang
Mer om Reijo Rolf-Bjarne
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
77 år (och 97 dagar)
Födelsedag
19 mars (en fredag om 268 dagar)
Födelsedatum
1949-03-19 (en lördag för 28 221 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 2 år och 268 dagar (en måndag)
Reijo Rolf-Bjarne Tjernqvist är en man på 77 år som bor på Lingonstigen 143 lgh 1101 i Luleå. bostad är en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Där har han bott i 142 dagar sedan han flyttade in den 2 februari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Reijo Rolf-Bjarnes postnummer, 973 33, är medelinkomsten 344 751 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,72 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Reijo Rolf-Bjarne och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Luleå där Reijo Rolf-Bjarne ingår. Reijo Rolf-Bjarnes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 81.
Reijo Rolf-Bjarne bor tillsammans med Birgitta Tjernqvist. Hon är en 78 årig kvinna som flyttade in den 2 februari 2026 och har bott där totalt 142 dagar. På adressen finns en hund (som Reijo Rolf-Bjarne inte är ägare till). Han är gift med Birgitta Tjernqvist .
På Reijo Rolf-Bjarnes nästa födelsedag fyller han 78 år. Den inträffar om 268 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 2 år och 268 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 262 dagar.
Reijo Rolf-Bjarne har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Reijo Rolf-Bjarne i Sverige Reijo Nummela i Kristinehamn, Reijo Bragberg i Strängnäs och Reijo Pirilä i Överkalix.
Informationen om Reijo Rolf-Bjarne kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Reijo Rolf-Bjarne Tjernqvist
Var bor Reijo Rolf-Bjarne?
Hur gammal är Reijo Rolf-Bjarne?
Reijo Rolf-Bjarne Tjernqvist är 77 år gammal och föddes den 19 mars 1949. Han fyller 78 år den 19 mars.
Har Reijo Rolf-Bjarne några bolagsengagemang?
Reijo Rolf-Bjarne har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Reijo Rolf-Bjarne några fordon?
Är Reijo Rolf-Bjarne gift?
Reijo Rolf-Bjarne är gift med Birgitta Tjernqvist.
Vilket telefonnummer har Reijo Rolf-Bjarne?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Reijo Rolf-Bjarne.
Vilket stjärntecken har Reijo Rolf-Bjarne?
Reijo Rolf-Bjarne har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Reijo Rolf-Bjarne folkbokförd?
Reijo Rolf-Bjarne Tjernqvist är folkbokförd i Luleå kommun.
Vilket län tillhör Reijo Rolf-Bjarne?
Reijo Rolf-Bjarne Tjernqvist tillhör Norrbotten.
Vilken församling tillhör Reijo Rolf-Bjarne?
Reijo Rolf-Bjarne Tjernqvist tillhör Luleå domkyrkoförsamling.