7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-11

Britt-Mari Eriksson

Årsinkomst: Kolla Britt-Maris lön anonymt

Personnummer: 19490412- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 77 år

Födelsedag: 12 april 1949

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Britt-Mari Eriksson

Förnamn: Britt-Mari

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Eriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-02-14

Gatuadress: Stenfalksvägen 1 A

Postnummer: 897 91

Postort: Långviksmon

Distrikt: Björna

Församling: Björna församling (228412)

Kommun: Örnsköldsvik (2284)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Britt-Mari Eriksson är 77 år och bosatt på Stenfalksvägen 1 A i Långviksmon. Hon bor i en lägenhet med 2 rum på 63 kvm . Där har hon bott i 1 år och 147 dagar sedan hon flyttade in den 14 februari 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Britt-Mari Eriksson?

Vad tjänar Britt-Mari?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Britt-Maris
Kreditstatus?

Nyfiken på Britt-Maris Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stenfalksvägen 1 A

Latitud: 63.631972   |   Longitud: 18.695326

Registrerat på adressen


Stenfalksvägen 1 A
897 91 Långviksmon

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Britt-Mari kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Britt-Mari hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Britt-Maris bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 63 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1972

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Britt-Mari har inga bolagsengagemang


Mer om Britt-Mari


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

77 år (och 90 dagar)

Födelsedag

12 april (en måndag om 275 dagar)

Födelsedatum

1949-04-12 (en tisdag för 28 214 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 2 år och 275 dagar (en torsdag)

Britt-Mari Eriksson är 77 år och bosatt på Stenfalksvägen 1 A i Långviksmon. Hon bor i en lägenhet med 2 rum på 63 kvm . Där har hon bott i 1 år och 147 dagar sedan hon flyttade in den 14 februari 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 897 91, är medelinkomsten 343 904 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,13 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Örnsköldsvik där Britt-Mari ingår. Britt-Maris lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 127.

Britt-Mari bor tillsammans med Erik Roland Eriksson. Han har bott på Stenfalksvägen 1 A i totalt 1 år och 147 dagar sedan han först registrerades på adressen den 14 februari 2025. Hon är gift med Erik Roland Eriksson .

Britt-Mari fyller 78 år om 275 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 174 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 80 år om 2 år och 275 dagar (en torsdag).

Britt-Mari har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Britt-Mari i Sverige Britt-Mari Sellberg i Växjö, Britt-Mari Bergström i Junsele och Britt-Mari Andersson i Öregrund.

Informationen om Britt-Mari kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Britt-Mari Eriksson