7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-18
Sven Stefan Svanberg
Årsinkomst: Kolla Stefans lön anonymt
Personnummer: 19490429-
Ålder: 77 år
Födelsedag: 29 april 1949
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 26 december
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Sven Stefan Svanberg
Förnamn: Sven Stefan
Tilltalsnamn: Stefan
Efternamn: Svanberg
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2009-05-11
Gatuadress: Pilotvägen 8
Postnummer: 372 50
Postort: Kallinge
Församling: Ronneby församling (108101)
Kommun: Ronneby (1081)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Stefan
Stefan Svanberg är en man på 77 år som bor på Pilotvägen 8 i Kallinge. Stefans bostad är en villa på 91 kvm . Där har han bott i 17 år och 38 dagar sedan han flyttade in den 11 maj 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Stefan
Informationen om Stefan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Pilotvägen 8
Registrerat på adressen
372 50 Kallinge
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Stefan kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Stefan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Stefans bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 91 kvm
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 |
Mer om Stefan
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
77 år (och 50 dagar)
Födelsedag
29 april (en torsdag om 315 dagar)
Födelsedatum
1949-04-29 (en fredag för 28 174 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 2 år och 315 dagar (en söndag)
Stefan Svanberg är en man på 77 år som bor på Pilotvägen 8 i Kallinge. Stefans bostad är en villa på 91 kvm . Där har han bott i 17 år och 38 dagar sedan han flyttade in den 11 maj 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Stefans postnummer, 372 50, är medelinkomsten 299 473 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,01 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Stefan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ronneby där Stefan ingår. Stefans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 40.
Stefan bor tillsammans med 2 personer: Meiling Cao , Cuini Su . Han är gift med Meiling Cao .
På Stefans nästa födelsedag fyller han 78 år. Den inträffar om 315 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 2 år och 315 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 191 dagar.
Namnet Stefan är 'Latinskt namn (Ste´phanus), urspr. ett grekiskt ord med bet. ’krans, krona’'.
Stefan har 1 bolagsengagemang (
Mediasport Sverige AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Stefan i Sverige Stefan Johansson i Varberg, Stefan Andersson i Helsingborg och Stefan Hildingsson i Hassela.
Informationen om Stefan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Stefan Svanberg
Var bor Stefan?
Hur gammal är Stefan?
Stefan Svanberg är 77 år gammal och föddes den 29 april 1949. Han fyller 78 år den 29 april.
Har Stefan några bolagsengagemang?
Stefan har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Mediasport Sverige AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Stefan några fordon?
Är Stefan gift?
Stefan är gift med Meiling Cao.
Vilket telefonnummer har Stefan?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Stefan.
Vilket stjärntecken har Stefan?
Stefan har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Stefan folkbokförd?
Stefan Svanberg är folkbokförd i Ronneby kommun.
Vilket län tillhör Stefan?
Stefan Svanberg tillhör Blekinge.
Vilken församling tillhör Stefan?
Stefan Svanberg tillhör Ronneby församling.