7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Margareta Kristina Eriksson

Årsinkomst: Kolla Margareta Kristinas lön anonymt

Personnummer: 19490518- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 77 år

Födelsedag: 18 maj 1949

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 20 juli

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Margareta Kristina Eriksson

Förnamn: Margareta Kristina

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Eriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1949-05-18

Gatuadress: Omvägen 11

Postnummer: 777 33

Postort: Smedjebacken

Församling: Norrbärke församling (206101)

Kommun: Smedjebacken (2061)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Margareta Kristina Eriksson är 77 år gammal och bor på Omvägen 11 i Smedjebacken. Hennes bostad är en villa på 142 kvm . Där har hon bott i 77 år och 47 dagar sedan hon flyttade in den 18 maj 1949. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Margareta Kristina Eriksson?

Vad tjänar Margareta Kristina?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Margareta Kristinas
Kreditstatus?

Nyfiken på Margareta Kristinas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Omvägen 11

Latitud: 60.149351   |   Longitud: 15.419433

Registrerat på adressen


Omvägen 11
777 33 Smedjebacken

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
ERIKSSON, HANS ERIK Status Aktiv
Ansvarig Hans Erik Eriksson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Hans Erik Eriksson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2014-05-27 (12 år) Ägare Margareta Kristina Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2014-05-27 (12 år) Margareta Kristina Eriksson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Margareta Kristina kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Margareta Kristina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Margareta Kristinas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 142 kvm

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Margareta Kristina har inga bolagsengagemang


Mer om Margareta Kristina


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

77 år (och 47 dagar)

Födelsedag

18 maj (en tisdag om 318 dagar)

Födelsedatum

1949-05-18 (en onsdag för 28 171 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 2 år och 318 dagar (en fredag)

Margareta Kristina Eriksson är 77 år gammal och bor på Omvägen 11 i Smedjebacken. Hennes bostad är en villa på 142 kvm . Där har hon bott i 77 år och 47 dagar sedan hon flyttade in den 18 maj 1949. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 777 33, som är Margareta Kristinas bostadsområde, är medelinkomsten 347 657 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,04 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Smedjebacken där Margareta Kristinas ingår. Margareta Kristinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.

Margareta Kristina delar bostaden med Hans Erik Eriksson, en 77 årig man. Han flyttade in den 25 mars 1949 och har bott där totalt 77 år och 101 dagar. På adressen finns också en hund registrerad som Margareta Kristina är ägare till. Margareta Kristina är gift med Hans Erik Eriksson .

Margareta Kristina har namnsdag om 16 dagar och nästa födelsedag inträffar om 318 dagar då hon fyller 78 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 2 år och 318 dagar (en fredag).

Namnet Margareta är 'Grekiskt namn (Margari´ta), bildat av ett persiskt ord med bet. ’pärla’'.

Margareta Kristina har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Margareta Kristina i Sverige Kristina Nordström Holmqvist i Mörarp, Margareta Grääs i Kalmar och Margareta Porseryd i Sollerön.

Informationen om Margareta Kristina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Margareta Kristina Eriksson