7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Anna-Lena Cahlving

Årsinkomst: Kolla Anna-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19490701- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 77 år

Födelsedag: 1 juli 1949

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Anna-Lena Cahlving

Förnamn: Anna-Lena

Tilltalsnamn: Anna-Lena

Efternamn: Cahlving

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2017-09-01

Gatuadress: Varvsgatan 9 lgh 1302

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 371 30

Postort: Karlskrona

Distrikt: Karlskrona stadsdistrikt

Församling: Karlskrona stadsförsamling (108001)

Kommun: Karlskrona (1080)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Anna-Lena

Anna-Lena Cahlving är 77 år och bosatt på Varvsgatan 9 lgh 1302 i Karlskrona. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Där har hon bott i 8 år och 305 dagar sedan hon flyttade in den 1 september 2017. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Anna-Lena

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anna-Lena Cahlving?

Vad tjänar Anna-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Anna-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Anna-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Varvsgatan 9 lgh 1302

Latitud: 56.157423   |   Longitud: 15.581263

Registrerat på adressen


Varvsgatan 9 lgh 1302
371 30 Karlskrona

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anna-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anna-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Anna-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 80 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Anna-Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Anna-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

77 år (och 2 dagar)

Födelsedag

01 juli (en torsdag om 363 dagar)

Födelsedatum

1949-07-01 (en fredag för 28 126 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 2 år och 363 dagar (en söndag)

Anna-Lena Cahlving är 77 år och bosatt på Varvsgatan 9 lgh 1302 i Karlskrona. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Där har hon bott i 8 år och 305 dagar sedan hon flyttade in den 1 september 2017. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 371 30, är medelinkomsten 376 175 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,59 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlskrona där Anna-Lena ingår. Anna-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.

Anna-Lena bor tillsammans med Björn Andersson. Han har bott på Varvsgatan 9 lgh 1302 i totalt 8 år och 305 dagar sedan han först registrerades på adressen den 1 september 2017. Hon är inte gift.

Anna-Lena fyller 78 år om 363 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 80 år om 2 år och 363 dagar (en söndag).

Anna-Lena har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna-Lena i Sverige Anna-Lena Brundin Bergelin i Malmö, Anna-Lena Öberg Högsta i Göteborg och Anna-Lena Wretman i Borås.

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anna-Lena Cahlving