7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Ulf Börje Conny Andersson
Årsinkomst: Kolla Connys lön anonymt
Personnummer: 19490719-
Ålder: 76 år
Födelsedag: 19 juli 1949
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 21 maj
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Ulf Börje Conny Andersson
Förnamn: Ulf Börje Conny
Tilltalsnamn: Conny
Efternamn: Andersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1982-07-26
Gatuadress: Mölnbacka Valsbyggningen 2
Postnummer: 669 92
Postort: Deje
Församling: Forshaga-Munkfors församling (176301)
Kommun: Forshaga (1763)
Län: Värmland (17)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Conny
Conny Andersson är en man på 76 år som bor på Mölnbacka Valsbyggningen 2 i Deje. Connys bostad är en villa på 280 kvm . Där har han bott i 43 år och 343 dagar sedan han flyttade in den 26 juli 1982. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Conny
Informationen om Conny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Mölnbacka Valsbyggningen 2
Registrerat på adressen
669 92 Deje
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Conny kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Conny hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Connys bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 280 kvm
Byggår: 1929
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Kommanditdelägare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Kommanditdelägare | 0 |
Mer om Conny
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
76 år (och 350 dagar)
Födelsedag
19 juli (en söndag om 15 dagar)
Födelsedatum
1949-07-19 (en tisdag för 28 109 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 3 år och 15 dagar (en torsdag)
Conny Andersson är en man på 76 år som bor på Mölnbacka Valsbyggningen 2 i Deje. Connys bostad är en villa på 280 kvm . Där har han bott i 43 år och 343 dagar sedan han flyttade in den 26 juli 1982. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Connys postnummer, 669 92, är medelinkomsten 348 980 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,69 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Conny och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Forshaga där Conny ingår. Connys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 34.
Conny bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är gift med Ann-Christine Andersson .
På Connys nästa födelsedag fyller han 77 år. Den inträffar om 15 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 3 år och 15 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 321 dagar.
Namnet Conny är 'Engelsk smekform av Konstantin (i Sverige även av Konrad)'.
Conny har 1 bolagsengagemang (
Stall Dessert Kommanditbolag
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Conny i Sverige Conny Gustavsson i Molkom, Conny Strömberg i Örnsköldsvik och Conny Ryk i Enskede.
Informationen om Conny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Conny Andersson
Var bor Conny?
Hur gammal är Conny?
Conny Andersson är 76 år gammal och föddes den 19 juli 1949. Han fyller 77 år den 19 juli.
Har Conny några bolagsengagemang?
Conny har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Stall Dessert Kommanditbolag . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Conny några fordon?
Är Conny gift?
Conny är gift med Ann-Christine Andersson.
Vilket telefonnummer har Conny?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Conny.
Vilket stjärntecken har Conny?
Conny har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Conny folkbokförd?
Conny Andersson är folkbokförd i Forshaga kommun.
Vilket län tillhör Conny?
Conny Andersson tillhör Värmland.
Vilken församling tillhör Conny?
Conny Andersson tillhör Forshaga-Munkfors församling.