7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Lars-Göran Enblom

Årsinkomst: Kolla Lars-Görans lön anonymt

Personnummer: 19490720- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 76 år

Födelsedag: 20 juli 1949

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Lars-Göran Enblom

Förnamn: Lars-Göran

Tilltalsnamn: Lars-Göran

Efternamn: Enblom

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Gatuadress: Gullringegård 7

Postnummer: 423 70

Postort: Säve

Församling: Tuve-Säve församling (148031)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lars-Göran

Lars-Göran Enblom är en man på 76 år som bor på Gullringegård 7 i Säve. Lars-Görans bostad är en villa på 131 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars-Göran

Informationen om Lars-Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars-Göran Enblom?

Vad tjänar Lars-Göran?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars-Görans
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars-Görans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Gullringegård 7

Latitud: 57.804769   |   Longitud: 11.915977

Registrerat på adressen


Gullringegård 7
423 70 Säve

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars-Göran kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Göran hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars-Görans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 131 kvm

Byggår: 1986

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lars-Göran har inga bolagsengagemang


Mer om Lars-Göran


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

76 år (och 339 dagar)

Födelsedag

20 juli (en måndag om 26 dagar)

Födelsedatum

1949-07-20 (en onsdag för 28 098 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 3 år och 26 dagar (en fredag)

Lars-Göran Enblom är en man på 76 år som bor på Gullringegård 7 i Säve. Lars-Görans bostad är en villa på 131 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lars-Görans postnummer, 423 70, är medelinkomsten 436 826 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,62 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lars-Göran och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Lars-Göran ingår. Lars-Görans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 353.

Lars-Göran bor tillsammans med 2 personer: Sonia Enblom , Marie Karlenfjäll . Han är gift med Sonia Enblom .

På Lars-Görans nästa födelsedag fyller han 77 år. Den inträffar om 26 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 3 år och 26 dagar (en fredag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Lars-Göran har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Göran i Sverige Lars-Göran Söderberg i Örebro, Lars-Göran Palmér i Linköping och Lars-Göran Vadén i Gävle.

Informationen om Lars-Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars-Göran Enblom