7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-28
Maria Teresa Varrone Pena
Årsinkomst: Kolla Maria Teresas lön anonymt
Personnummer: 19490722-
Ålder: 77 år
Födelsedag: 22 juli 1949
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 28 februari
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Maria Teresa Varrone Pena
Förnamn: Maria Teresa
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Pena
Mellannamn: Varrone
Folkbokföring
Adressändring: 2009-10-01
Gatuadress: Kruthornsvägen 32 A lgh 1102
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 192 32
Postort: Sollentuna
Distrikt: Sollentuna
Församling: Sollentuna församling (016301)
Kommun: Sollentuna (0163)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Maria Teresa Varrone Pena är 77 år och bosatt på Kruthornsvägen 32 A lgh 1102 i Sollentuna. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 70 kvm . Där har hon bott i 16 år och 300 dagar sedan hon flyttade in den 1 oktober 2009. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kruthornsvägen 32 A lgh 1102
Registrerat på adressen
192 32 Sollentuna
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum Uppgift saknas Ägare Maria Teresa Varrone Pena Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | Maria Teresa Varrone Pena | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Maria Teresa kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Maria Teresa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Maria Teresas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 70 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1963
Bolagsengagemang | 0 st
Maria Teresa har inga bolagsengagemang
Mer om Maria Teresa
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
77 år (och 6 dagar)
Födelsedag
22 juli (en torsdag om 359 dagar)
Födelsedatum
1949-07-22 (en fredag för 28 130 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 2 år och 359 dagar (en söndag)
Maria Teresa Varrone Pena är 77 år och bosatt på Kruthornsvägen 32 A lgh 1102 i Sollentuna. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 70 kvm . Där har hon bott i 16 år och 300 dagar sedan hon flyttade in den 1 oktober 2009. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 192 32, är medelinkomsten 367 433 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,89 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Sollentuna där Maria Teresa ingår. Maria Teresas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 95.
Maria Teresa bor tillsammans med 2 personer: Micaela Varrone , Renzo Varrone . Det finns även en hund på Maria Teresas adress som hon är ägare till. Hon är inte gift.
Maria Teresa fyller 78 år om 359 dagar och har namnsdag om 215 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 80 år om 2 år och 359 dagar (en söndag).
Namnet Maria är 'Bibliskt namn, eg. grekisk form av det arameiska namnet Mariam (= Mirjam) med omtvistad bet'.
Maria Teresa har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Maria Teresa i Sverige Maria Forsblom i Ekerö, Teresa Cavallin i Ljung och Teresa Carvalho i Norrköping.
Informationen om Maria Teresa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Maria Teresa Varrone Pena
Var bor Maria Teresa?
Hur gammal är Maria Teresa?
Maria Teresa Varrone Pena är 77 år gammal och föddes den 22 juli 1949. Hon fyller 78 år den 22 juli.
Har Maria Teresa några bolagsengagemang?
Maria Teresa har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Maria Teresa några fordon?
Är Maria Teresa gift?
Maria Teresa är inte gift.
Vilket telefonnummer har Maria Teresa?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Maria Teresa.
Vilket stjärntecken har Maria Teresa?
Maria Teresa har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Maria Teresa folkbokförd?
Maria Teresa Varrone Pena är folkbokförd i Sollentuna kommun.
Vilket län tillhör Maria Teresa?
Maria Teresa Varrone Pena tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Maria Teresa?
Maria Teresa Varrone Pena tillhör Sollentuna församling.