7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-22

Hans Olov Jönsson

Årsinkomst: Kolla Hans lön anonymt

Personnummer: 19490804- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 76 år

Födelsedag: 4 augusti 1949

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 augusti

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Hans Olov Jönsson

Förnamn: Hans Olov

Tilltalsnamn: Hans

Efternamn: Jönsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-08-08

Gatuadress: Bondarvet 415

Postnummer: 774 97

Postort: Fors

Distrikt: Folkärna

Församling: Folkärna församling (208404)

Kommun: Avesta (2084)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Hans

Hans Jönsson är en 76 årig man och bosatt på Bondarvet 415 i Fors. Hans bostad är en villa på 72 kvm . Han flyttade in på adressen den 8 augusti 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 318 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Hans

Informationen om Hans kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hans Jönsson?

Vad tjänar Hans?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hans
Kreditstatus?

Nyfiken på Hans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bondarvet 415

Latitud: 60.240877   |   Longitud: 16.278913

Registrerat på adressen


Bondarvet 415
774 97 Fors

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hans kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hans hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 72 kvm

Byggår: 1842

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hans har inga bolagsengagemang


Mer om Hans


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

76 år (och 322 dagar)

Födelsedag

04 augusti (en tisdag om 43 dagar)

Födelsedatum

1949-08-04 (en torsdag för 28 081 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 3 år och 43 dagar (en lördag)

Hans Jönsson är en 76 årig man och bosatt på Bondarvet 415 i Fors. Hans bostad är en villa på 72 kvm . Han flyttade in på adressen den 8 augusti 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 318 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Hans bostadsområde, på postnummer 774 97, är 405 789 kr per år och 3,47 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Avesta där Hans ingår. Hans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 43.

Förutom Hans bor också Lena Jönsson på adressen. Där har hon bott i 1 år och 318 dagar sedan hon först registrerades där den 8 augusti 2024. Hans är gift med Lena Jönsson .

Hans nästa födelsedag är om 43 dagar då han fyller 77 år. Hans namnsdag är om 68 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 3 år och 43 dagar (en lördag).

Namnet Hans är 'Tysk kortform av Johannes'.

Hans har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hans i Sverige Hans Blom i Vimmerby, Hans Benndorf i Lidingö och Hans Wiklund i Stockholm.

Informationen om Hans kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hans Jönsson