7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-28
Ingela Birgitta Karlsson
Årsinkomst: Kolla Ingela Birgittas lön anonymt
Personnummer: 19490810-
Ålder: 76 år
Födelsedag: 10 augusti 1949
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 7 november
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Ingela Birgitta Karlsson
Förnamn: Ingela Birgitta
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Karlsson
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 1971-09-29
Gatuadress: Orrstigen 66
Postnummer: 144 44
Postort: Rönninge
Distrikt: Salem
Församling: Salems församling (012801)
Kommun: Salem (0128)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ingela Birgitta Karlsson är en kvinna på 76 år som bor på Orrstigen 66 i Rönninge. bostad är ett radhus på 101 kvm . Där har hon bott i 54 år och 272 dagar sedan hon flyttade in den 29 september 1971. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Orrstigen 66
Registrerat på adressen
144 44 Rönninge
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ingela Birgitta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ingela Birgitta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ingela Birgittas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 101 kvm
Byggår: 1970
Bolagsengagemang | 0 st
Ingela Birgitta har inga bolagsengagemang
Mer om Ingela Birgitta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
76 år (och 322 dagar)
Födelsedag
10 augusti (en måndag om 43 dagar)
Födelsedatum
1949-08-10 (en onsdag för 28 081 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 3 år och 43 dagar (en fredag)
Ingela Birgitta Karlsson är en kvinna på 76 år som bor på Orrstigen 66 i Rönninge. bostad är ett radhus på 101 kvm . Där har hon bott i 54 år och 272 dagar sedan hon flyttade in den 29 september 1971. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Ingela Birgittas postnummer, 144 44, är medelinkomsten 348 830 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,93 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ingela Birgitta och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Salem där Ingela Birgitta ingår. Ingela Birgittas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 28.
Ingela Birgitta bor tillsammans med Ronny Ingemar Karlsson. Han är en 79 årig man som flyttade in den 29 september 1971 och har bott där totalt 54 år och 272 dagar. Hon är inte gift.
På Ingela Birgittas nästa födelsedag fyller hon 77 år. Den inträffar om 43 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 3 år och 43 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 132 dagar.
Namnet Ingela är 'Tyskt namn, i äldre svenska dialektal form av Ingegerd'.
Ingela Birgitta har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ingela Birgitta i Sverige Birgitta Selstig Nilsson i Oxelösund, Ingela Nordenhav i Kullavik och Ingela Flamborn i Rydebäck.
Informationen om Ingela Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ingela Birgitta Karlsson
Var bor Ingela Birgitta?
Hur gammal är Ingela Birgitta?
Ingela Birgitta Karlsson är 76 år gammal och föddes den 10 augusti 1949. Hon fyller 77 år den 10 augusti.
Har Ingela Birgitta några bolagsengagemang?
Ingela Birgitta har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ingela Birgitta några fordon?
Är Ingela Birgitta gift?
Ingela Birgitta är inte gift.
Vilket telefonnummer har Ingela Birgitta?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ingela Birgitta.
Vilket stjärntecken har Ingela Birgitta?
Ingela Birgitta har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Ingela Birgitta folkbokförd?
Ingela Birgitta Karlsson är folkbokförd i Salem kommun.
Vilket län tillhör Ingela Birgitta?
Ingela Birgitta Karlsson tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Ingela Birgitta?
Ingela Birgitta Karlsson tillhör Salems församling.