7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Lars Tore Jonasson
Årsinkomst: Kolla Tores lön anonymt
Personnummer: 19490810-
Ålder: 76 år
Födelsedag: 10 augusti 1949
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 19 oktober
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Lars Tore Jonasson
Förnamn: Lars Tore
Tilltalsnamn: Tore
Efternamn: Jonasson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2002-10-01
Gatuadress: Tutaryd Liden 1
Postnummer: 341 91
Postort: Ljungby
Församling: Tutaryds församling (078104)
Kommun: Ljungby (0781)
Län: Kronoberg (07)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Tore
Tore Jonasson är en man på 76 år som bor på Tutaryd Liden 1 i Ljungby. Tores bostad är en villa på 110 kvm . Där har han bott i 23 år och 276 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 2002. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Tore
Informationen om Tore kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Tutaryd Liden 1
Registrerat på adressen
341 91 Ljungby
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Tore kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Tore hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Tores bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 110 kvm
Byggår: 1910
Bolagsengagemang | 0 st
Tore har inga bolagsengagemang
Mer om Tore
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
76 år (och 328 dagar)
Födelsedag
10 augusti (en måndag om 37 dagar)
Födelsedatum
1949-08-10 (en onsdag för 28 087 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 3 år och 37 dagar (en fredag)
Tore Jonasson är en man på 76 år som bor på Tutaryd Liden 1 i Ljungby. Tores bostad är en villa på 110 kvm . Där har han bott i 23 år och 276 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 2002. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Tores postnummer, 341 91, är medelinkomsten 414 507 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,63 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Tore och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ljungby där Tore ingår. Tores lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 66.
Tore bor tillsammans med Ingegärd Jonasson. Hon är en 67 årig kvinna som flyttade in den 1 oktober 2002 och har bott där totalt 23 år och 276 dagar. Han är gift med Ingegärd Jonasson .
På Tores nästa födelsedag fyller han 77 år. Den inträffar om 37 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 3 år och 37 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 107 dagar.
Namnet Tore är 'Nordiskt namn, möjl. sammansatt av gudanamnet Tor och ett ord med bet. ’man, kämpe’'.
Tore har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Tore i Sverige Tore Bojsten i Stockholm, Tore Bertilsson i Torsåker och Tore Svensson i Klippan.
Informationen om Tore kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Tore Jonasson
Var bor Tore?
Hur gammal är Tore?
Tore Jonasson är 76 år gammal och föddes den 10 augusti 1949. Han fyller 77 år den 10 augusti.
Har Tore några bolagsengagemang?
Tore har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Tore några fordon?
Är Tore gift?
Tore är gift med Ingegärd Jonasson.
Vilket telefonnummer har Tore?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Tore.
Vilket stjärntecken har Tore?
Tore har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Tore folkbokförd?
Tore Jonasson är folkbokförd i Ljungby kommun.
Vilket län tillhör Tore?
Tore Jonasson tillhör Kronoberg.
Vilken församling tillhör Tore?
Tore Jonasson tillhör Tutaryds församling.