NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
Personuppgifter
2026-09-27
Milosav Bogdanovic
Årsinkomst: Kolla Milosavs lön anonymt
Personnummer: 19490910-
Ålder: 77 år
Födelsedag: 10 september 1949
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Milosav Bogdanovic
Förnamn: Milosav
Tilltalsnamn: Milosav
Efternamn: Bogdanovic
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Gatuadress: Fågelvägen 17
Postnummer: 382 34
Postort: Nybro
Församling: Nybro-S:t Sigfrids församling (088101)
Kommun: Nybro (0881)
Län: Kalmar (08)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Milosav
Milosav Bogdanovic är en man på 77 år som bor på Fågelvägen 17 i Nybro. Milosavs bostad är en villa på 115 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Milosav
Informationen om Milosav kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Fågelvägen 17
Registrerat på adressen
382 34 Nybro
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Milosav kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Milosav hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Milosavs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 115 kvm
Byggår: 1946
Bolagsengagemang | 0 st
Milosav har inga bolagsengagemang
Mer om Milosav
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
77 år (och 17 dagar)
Födelsedag
10 september (en fredag om 348 dagar)
Födelsedatum
1949-09-10 (en lördag för 28 141 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 2 år och 348 dagar (en måndag)
Milosav Bogdanovic är en man på 77 år som bor på Fågelvägen 17 i Nybro. Milosavs bostad är en villa på 115 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Milosavs postnummer, 382 34, är medelinkomsten 385 082 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,43 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Milosav och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Nybro där Milosav ingår. Milosavs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.
Milosav bor tillsammans med 2 personer: Milica Bogdanovic , Jelica Bogdanovic . Han är gift med Milica Bogdanovic .
På Milosavs nästa födelsedag fyller han 78 år. Den inträffar om 348 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 2 år och 348 dagar (en måndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 96 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Milosav har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Milosav i Sverige Milosav Timotijevic i Bagarmossen, Milosav Mihajlovski i Göteborg och Milosav Milosavljevic i Bagarmossen.
Informationen om Milosav kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Milosav Bogdanovic
Var bor Milosav?
Hur gammal är Milosav?
Milosav Bogdanovic är 77 år gammal och föddes den 10 september 1949. Han fyller 78 år den 10 september.
Har Milosav några bolagsengagemang?
Milosav har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Milosav några fordon?
Är Milosav gift?
Milosav är gift med Milica Bogdanovic.
Vilket telefonnummer har Milosav?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Milosav.
Vilket stjärntecken har Milosav?
Milosav har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Milosav folkbokförd?
Milosav Bogdanovic är folkbokförd i Nybro kommun.
Vilket län tillhör Milosav?
Milosav Bogdanovic tillhör Kalmar.
Vilken församling tillhör Milosav?
Milosav Bogdanovic tillhör Nybro-S:t Sigfrids församling.