7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Nils-Gunnar Eriksson

Årsinkomst: Kolla Nils-Gunnars lön anonymt

Personnummer: 19490910- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 76 år

Födelsedag: 10 september 1949

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Nils-Gunnar Eriksson

Förnamn: Nils-Gunnar

Tilltalsnamn: Nils-Gunnar

Efternamn: Eriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1973-05-07

Gatuadress: Blåbärsvägen 14

Postnummer: 576 33

Postort: Sävsjö

Församling: Sävsjö församling (068401)

Kommun: Sävsjö (0684)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Nils-Gunnar

Nils-Gunnar Eriksson är en man på 76 år som bor på Blåbärsvägen 14 i Sävsjö. Nils-Gunnars bostad är en villa på 119 kvm . Där har han bott i 53 år och 64 dagar sedan han flyttade in den 7 maj 1973. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Nils-Gunnar

Informationen om Nils-Gunnar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Nils-Gunnar Eriksson?

Vad tjänar Nils-Gunnar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Nils-Gunnars
Kreditstatus?

Nyfiken på Nils-Gunnars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Blåbärsvägen 14

Latitud: 57.390372   |   Longitud: 14.673478

Registrerat på adressen


Blåbärsvägen 14
576 33 Sävsjö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Nils-Gunnar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Nils-Gunnar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Nils-Gunnars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 119 kvm

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Nils-Gunnar har inga bolagsengagemang


Mer om Nils-Gunnar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

76 år (och 303 dagar)

Födelsedag

10 september (en torsdag om 62 dagar)

Födelsedatum

1949-09-10 (en lördag för 28 062 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 3 år och 62 dagar (en måndag)

Nils-Gunnar Eriksson är en man på 76 år som bor på Blåbärsvägen 14 i Sävsjö. Nils-Gunnars bostad är en villa på 119 kvm . Där har han bott i 53 år och 64 dagar sedan han flyttade in den 7 maj 1973. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Nils-Gunnars postnummer, 576 33, är medelinkomsten 298 764 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,96 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Nils-Gunnar och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sävsjö där Nils-Gunnar ingår. Nils-Gunnars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.

Nils-Gunnar bor tillsammans med Anneli Anita Viola Eriksson. Hon är en 74 årig kvinna. Han är gift med Anneli Anita Viola Eriksson .

På Nils-Gunnars nästa födelsedag fyller han 77 år. Den inträffar om 62 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 3 år och 62 dagar (en måndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 175 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Nils-Gunnar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Nils-Gunnar i Sverige Nils-Gunnar Isberg i Påryd, Nils-Gunnar Wallin i Visby och Nils-Gunnar Örnberg i Rottne.

Informationen om Nils-Gunnar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Nils-Gunnar Eriksson