7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Kennert Per-Eije Orlenius

Årsinkomst: Kolla Kennerts lön anonymt

Personnummer: 19491009- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 76 år

Födelsedag: 9 oktober 1949

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Kennert Per-Eije Orlenius

Förnamn: Kennert Per-Eije

Tilltalsnamn: Kennert

Efternamn: Orlenius

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2017-08-04

Gatuadress: Irisgatan 4 B lgh 1201

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 431 61

Postort: Mölndal

Distrikt: Fässberg

Församling: Fässbergs församling (148101)

Kommun: Mölndal (1481)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kennert

Kennert Orlenius är en man på 76 år som bor på Irisgatan 4 B lgh 1201 i Mölndal. Kennerts bostad är en lägenhet med 4 rum på 92 kvm . Där har han bott i 8 år och 335 dagar sedan han flyttade in den 4 augusti 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kennert

Informationen om Kennert kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kennert Orlenius?

Vad tjänar Kennert?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kennerts
Kreditstatus?

Nyfiken på Kennerts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Irisgatan 4 B lgh 1201

Latitud: 57.650329   |   Longitud: 12.015574

Registrerat på adressen


Irisgatan 4 B lgh 1201
431 61 Mölndal

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kennert kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kennert hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kennerts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 92 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1967

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
E.K.O. Skolkonsult Handelsbolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Bolagsman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Bolagsman 25-50%

Mer om Kennert


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

76 år (och 269 dagar)

Födelsedag

09 oktober (en fredag om 96 dagar)

Födelsedatum

1949-10-09 (en söndag för 28 028 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 3 år och 96 dagar (en tisdag)

Kennert Orlenius är en man på 76 år som bor på Irisgatan 4 B lgh 1201 i Mölndal. Kennerts bostad är en lägenhet med 4 rum på 92 kvm . Där har han bott i 8 år och 335 dagar sedan han flyttade in den 4 augusti 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Kennerts postnummer, 431 61, är medelinkomsten 383 165 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,38 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kennert och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mölndal där Kennert ingår. Kennerts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 109.

Kennert bor tillsammans med Eivor Gunnel Elisabet Orlenius. Hon är en 77 årig kvinna som flyttade in den 2 januari 2018 och har bott där totalt 8 år och 184 dagar. Han är gift med Eivor Gunnel Elisabet Orlenius .

På Kennerts nästa födelsedag fyller han 77 år. Den inträffar om 96 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 3 år och 96 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Kennert har 1 bolagsengagemang ( E.K.O. Skolkonsult Handelsbolag ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kennert i Sverige Kennert Fransson i Fröseke, Kennert Karlsson i Kyrkhult och Kennert Rinaldo i Vilhelmina.

Informationen om Kennert kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kennert Orlenius