7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Fakher Said Abd El Raouf

Årsinkomst: Kolla Fakher Saids lön anonymt

Personnummer: 19491013- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 76 år

Födelsedag: 13 oktober 1949

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Fakher Said Abd El Raouf

Förnamn: Fakher Said

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Abd El Raouf

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1979-06-11

Gatuadress: Tjärnhedsvägen 14

Postnummer: 785 30

Postort: Gagnef

Distrikt: Gagnef

Församling: Gagnefs församling (202602)

Kommun: Gagnef (2026)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Fakher Said Abd El Raouf är en 76 årig man och bosatt på Tjärnhedsvägen 14 i Gagnef. Hans bostad är en villa på 146 kvm . Han flyttade in på adressen den 11 juni 1979 och har sammanlagt bott där i 47 år och 12 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fakher Said Abd El Raouf?

Vad tjänar Fakher Said?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fakher Saids
Kreditstatus?

Nyfiken på Fakher Saids Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Tjärnhedsvägen 14

Latitud: 60.603926   |   Longitud: 15.071166

Registrerat på adressen


Tjärnhedsvägen 14
785 30 Gagnef

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fakher Said kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fakher Said hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fakher Saids bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 146 kvm

Byggår: 1979

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Fakher Said har inga bolagsengagemang


Mer om Fakher Said


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

76 år (och 253 dagar)

Födelsedag

13 oktober (en tisdag om 112 dagar)

Födelsedatum

1949-10-13 (en torsdag för 28 012 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 3 år och 112 dagar (en lördag)

Fakher Said Abd El Raouf är en 76 årig man och bosatt på Tjärnhedsvägen 14 i Gagnef. Hans bostad är en villa på 146 kvm . Han flyttade in på adressen den 11 juni 1979 och har sammanlagt bott där i 47 år och 12 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Fakher Saids bostadsområde, på postnummer 785 30, är 376 028 kr per år och 2,96 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Gagnef där Fakher Saids ingår. Fakher Saids lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.

Fakher Said bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Fakher Said är inte gift.

Fakher Saids nästa födelsedag är om 112 dagar då han fyller 77 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 192 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 3 år och 112 dagar (en lördag).

Fakher Said har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fakher Said i Sverige Said Delavaran i Lund, Fakher Abdulkarim i Mellerud och Fakher Watoot i Trollhättan.

Informationen om Fakher Said kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fakher Said Abd El Raouf