7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Carl-Gösta Leonard Andersson

Årsinkomst: Kolla Carl-Gösta Leonards lön anonymt

Personnummer: 19491103- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 76 år

Födelsedag: 3 november 1949

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 september

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Carl-Gösta Leonard Andersson

Förnamn: Carl-Gösta Leonard

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-03-31

Gatuadress: Skottsundsvägen 10 B lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 862 34

Postort: Kvissleby

Församling: Njurunda församling (228110)

Kommun: Sundsvall (2281)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Carl-Gösta Leonard Andersson är en 76 årig man och bosatt på Skottsundsvägen 10 B lgh 1102 i Kvissleby. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Han flyttade in på adressen den 31 mars 2011 och har sammanlagt bott där i 15 år och 93 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl-Gösta Leonard Andersson?

Vad tjänar Carl-Gösta Leonard?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carl-Gösta Leonards
Kreditstatus?

Nyfiken på Carl-Gösta Leonards Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Skottsundsvägen 10 B lgh 1102

Latitud: 62.292545   |   Longitud: 17.387152

Registrerat på adressen


Skottsundsvägen 10 B lgh 1102
862 34 Kvissleby

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
WEST HIGHLAND WHITE TERRIER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2009-05-19 (17 år) Ägare Carl-Gösta Leonard Andersson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2009-05-19 (17 år) Carl-Gösta Leonard Andersson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl-Gösta Leonard kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl-Gösta Leonard hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carl-Gösta Leonards bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 76 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1950

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Carl-Gösta Leonard har inga bolagsengagemang


Mer om Carl-Gösta Leonard


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

76 år (och 241 dagar)

Födelsedag

03 november (en tisdag om 124 dagar)

Födelsedatum

1949-11-03 (en torsdag för 28 000 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 3 år och 124 dagar (en lördag)

Carl-Gösta Leonard Andersson är en 76 årig man och bosatt på Skottsundsvägen 10 B lgh 1102 i Kvissleby. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Han flyttade in på adressen den 31 mars 2011 och har sammanlagt bott där i 15 år och 93 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Carl-Gösta Leonards bostadsområde, på postnummer 862 34, är 413 453 kr per år och 5,37 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Sundsvall där Carl-Gösta Leonards ingår. Carl-Gösta Leonards lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 158.

Carl-Gösta Leonard bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). På adressen finns också en hund registrerad som Carl-Gösta Leonard är ägare till. Carl-Gösta Leonard är inte gift.

Carl-Gösta Leonards nästa födelsedag är om 124 dagar då han fyller 77 år. Hans namnsdag är om 88 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 3 år och 124 dagar (en lördag).

Namnet Leonard är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’lejon’ och ’hård, stark’'.

Carl-Gösta Leonard har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl-Gösta Leonard i Sverige Leonard Zetterberg i Olofström, Carl-Gösta Torstensson i Alstermo och Carl-Gösta Skjöldebrand i Edsbyn.

Informationen om Carl-Gösta Leonard kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl-Gösta Leonard Andersson