7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Kerstin Eva Valborg Olander

Årsinkomst: Kolla Kerstins lön anonymt

Personnummer: 19491210- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 76 år

Födelsedag: 10 december 1949

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 24 juli

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Kerstin Eva Valborg Olander

Förnamn: Kerstin Eva Valborg

Tilltalsnamn: Kerstin

Efternamn: Olander

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-08-20

Gatuadress: Susenborgsvägen 4 A

Postnummer: 592 32

Postort: Vadstena

Distrikt: Vadstena

Församling: Vadstena församling (058401)

Kommun: Vadstena (0584)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kerstin

Kerstin Olander är en kvinna på 76 år som bor på Susenborgsvägen 4 A i Vadstena. Kerstins bostad är en villa på 205 kvm . Där har hon bott i 6 år och 307 dagar sedan hon flyttade in den 20 augusti 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kerstin

Informationen om Kerstin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kerstin Olander?

Vad tjänar Kerstin?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kerstins
Kreditstatus?

Nyfiken på Kerstins Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Susenborgsvägen 4 A

Latitud: 58.451095   |   Longitud: 14.901396

Registrerat på adressen


Susenborgsvägen 4 A
592 32 Vadstena

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kerstin kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kerstin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kerstins bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 205 kvm

Byggår: 1972

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kerstin har inga bolagsengagemang


Mer om Kerstin


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

76 år (och 195 dagar)

Födelsedag

10 december (en torsdag om 170 dagar)

Födelsedatum

1949-12-10 (en lördag för 27 954 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 3 år och 170 dagar (en måndag)

Kerstin Olander är en kvinna på 76 år som bor på Susenborgsvägen 4 A i Vadstena. Kerstins bostad är en villa på 205 kvm . Där har hon bott i 6 år och 307 dagar sedan hon flyttade in den 20 augusti 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Kerstins postnummer, 592 32, är medelinkomsten 441 320 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,56 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kerstin och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Vadstena där Kerstin ingår. Kerstins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.

Kerstin bor tillsammans med Nils Olander. Han är en 79 årig man som flyttade in den 20 augusti 2019 och har bott där totalt 6 år och 307 dagar. Hon är gift med Nils Olander .

På Kerstins nästa födelsedag fyller hon 77 år. Den inträffar om 170 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 3 år och 170 dagar (en måndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 31 dagar.

Namnet Kerstin är 'Svensk form av Kristina'.

Kerstin har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kerstin i Sverige Kerstin Sandels i Stockholm, Kerstin Sommarbris i Sköndal och Kerstin Berglund i Norsjö.

Informationen om Kerstin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kerstin Olander