7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Alling Birger Sörensen

Årsinkomst: Kolla Alling Birgers lön anonymt

Personnummer: 19500209- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 76 år

Födelsedag: 9 februari 1950

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 9 juni

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Alling Birger Sörensen

Förnamn: Alling Birger

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Sörensen

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2014-11-10

Gatuadress: Friborg 337

Postnummer: 472 91

Postort: Stillingsön

Distrikt: Långelanda

Församling: Långelanda församling (142104)

Kommun: Orust (1421)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Alling Birger Sörensen är en man på 76 år som bor på Friborg 337 i Stillingsön. bostad är en villa på 90 kvm . Där har han bott i 11 år och 225 dagar sedan han flyttade in den 10 november 2014. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Alling Birger Sörensen?

Vad tjänar Alling Birger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Alling Birgers
Kreditstatus?

Nyfiken på Alling Birgers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Friborg 337

Latitud: 58.174668   |   Longitud: 11.820795

Registrerat på adressen


Friborg 337
472 91 Stillingsön

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Alling Birger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Alling Birger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Alling Birgers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 90 kvm

Byggår: 1963

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Alling Birger har inga bolagsengagemang


Mer om Alling Birger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

76 år (och 134 dagar)

Födelsedag

09 februari (en tisdag om 231 dagar)

Födelsedatum

1950-02-09 (en torsdag för 27 893 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 3 år och 231 dagar (en lördag)

Alling Birger Sörensen är en man på 76 år som bor på Friborg 337 i Stillingsön. bostad är en villa på 90 kvm . Där har han bott i 11 år och 225 dagar sedan han flyttade in den 10 november 2014. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Alling Birgers postnummer, 472 91, är medelinkomsten 367 877 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,27 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Alling Birger och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Orust där Alling Birger ingår. Alling Birgers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.

Alling Birger bor tillsammans med Anna Britt Vännström. Hon är en 76 årig kvinna som flyttade in den 10 november 2014 och har bott där totalt 11 år och 225 dagar. Han är gift med Anna Britt Vännström .

På Alling Birgers nästa födelsedag fyller han 77 år. Den inträffar om 231 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 3 år och 231 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 351 dagar.

Namnet Birger är 'Nordiskt namn med bet. ’hjälpare’'.

Alling Birger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Alling Birger i Sverige Alling Svensson i Hörby, Birger Ramnebrink i Färjestaden och Birger Kristensson i Eslöv.

Informationen om Alling Birger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Alling Birger Sörensen