7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-15
Leif Ragnar Söderström
Årsinkomst: Kolla Leifs lön anonymt
Personnummer: 19500303-
Ålder: 76 år
Födelsedag: 3 mars 1950
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 30 juni
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Leif Ragnar Söderström
Förnamn: Leif Ragnar
Tilltalsnamn: Leif
Efternamn: Söderström
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-02-16
Gatuadress: Bogrens väg 33
Postnummer: 439 31
Postort: Onsala
Distrikt: Onsala
Församling: Onsala församling (138414)
Kommun: Kungsbacka (1384)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Leif
Leif Söderström är en 76 årig man och bosatt på Bogrens väg 33 i Onsala. Hans bostad är en villa på 127 kvm . Han flyttade in på adressen den 16 februari 2026 och har sammanlagt bott där i 119 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Leif
Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bogrens väg 33
Registrerat på adressen
439 31 Onsala
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Leif kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Leif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Leifs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 127 kvm
Byggår: 1989
Bolagsengagemang | 0 st
Leif har inga bolagsengagemang
Mer om Leif
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
76 år (och 104 dagar)
Födelsedag
03 mars (en onsdag om 261 dagar)
Födelsedatum
1950-03-03 (en fredag för 27 863 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 3 år och 261 dagar (en söndag)
Leif Söderström är en 76 årig man och bosatt på Bogrens väg 33 i Onsala. Hans bostad är en villa på 127 kvm . Han flyttade in på adressen den 16 februari 2026 och har sammanlagt bott där i 119 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Leifs bostadsområde, på postnummer 439 31, är 653 320 kr per år och 2,55 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungsbacka där Leifs ingår. Leifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 126.
Förutom Leif bor också Ingegerd Söderström på adressen. Där har hon bott i 119 dagar sedan hon först registrerades där den 16 februari 2026. Leif är gift med Ingegerd Söderström .
Leifs nästa födelsedag är om 261 dagar då han fyller 77 år. Hans namnsdag är om 15 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 3 år och 261 dagar (en söndag).
Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.
Leif har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leif i Sverige Leif Torén i Anderstorp, Leif Mannerström i Tvärred och Leif Andrée i Stockholm.
Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.