7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Sten Erik Carlsson

Årsinkomst: Kolla Sten Eriks lön anonymt

Personnummer: 19500307- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 76 år

Födelsedag: 7 mars 1950

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 14 december

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Sten Erik Carlsson

Förnamn: Sten Erik

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Carlsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1952-01-14

Gatuadress: Fyrklöversgatan 15

Postnummer: 716 31

Postort: Fjugesta

Distrikt: Knista

Församling: Knista församling (181402)

Kommun: Lekeberg (1814)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Sten Erik Carlsson är 76 år gammal och bor på Fyrklöversgatan 15 i Fjugesta. Hans bostad är en villa på 114 kvm . Där har han bott i 74 år och 175 dagar sedan han flyttade in den 14 januari 1952. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sten Erik Carlsson?

Vad tjänar Sten Erik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sten Eriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Sten Eriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fyrklöversgatan 15

Latitud: 59.179476   |   Longitud: 14.863294

Registrerat på adressen


Fyrklöversgatan 15
716 31 Fjugesta

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sten Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sten Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sten Eriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 114 kvm

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sten Erik har inga bolagsengagemang


Mer om Sten Erik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

76 år (och 123 dagar)

Födelsedag

07 mars (en söndag om 242 dagar)

Födelsedatum

1950-03-07 (en tisdag för 27 882 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 3 år och 242 dagar (en torsdag)

Sten Erik Carlsson är 76 år gammal och bor på Fyrklöversgatan 15 i Fjugesta. Hans bostad är en villa på 114 kvm . Där har han bott i 74 år och 175 dagar sedan han flyttade in den 14 januari 1952. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 716 31, som är Sten Eriks bostadsområde, är medelinkomsten 362 893 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,51 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Lekeberg där Sten Eriks ingår. Sten Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 14.

Sten Erik delar bostaden med Karin Eva-Lisa Carlsson, en 70 årig kvinna. Hon flyttade in den 21 juli 1976 och har bott där totalt 49 år och 352 dagar. Sten Erik är gift med Karin Eva-Lisa Carlsson .

Sten Erik har namnsdag om 159 dagar och nästa födelsedag inträffar om 242 dagar då han fyller 77 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 3 år och 242 dagar (en torsdag).

Namnet Sten är 'Nordiskt namn, samma ord som substantivet sten'.

Sten Erik har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sten Erik i Sverige Erik Liew i Västervik, Sten Friberg i Lund och Sten Nilsson i Karlskoga.

Informationen om Sten Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sten Erik Carlsson