7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Silvia Valeria D'Ambra
Årsinkomst: Kolla Silvia Valerias lön anonymt
Personnummer: 19500311-
Ålder: 76 år
Födelsedag: 11 mars 1950
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 8 augusti
Stjärntecken: Fiskarna
Telefon: 0550-15102
Namnregistrering
Personnamn: Silvia Valeria D'Ambra
Förnamn: Silvia Valeria
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: D'Ambra
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2014-06-09
Gatuadress: Forsgatan 1
Postnummer: 681 32
Postort: Kristinehamn
Församling: Kristinehamns församling (178101)
Kommun: Kristinehamn (1781)
Län: Värmland (17)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Silvia Valeria D'Ambra är 76 år och bosatt på Forsgatan 1 i Kristinehamn. Hon bor i en lägenhet på 109 kvm . Där har hon bott i 12 år och 20 dagar sedan hon flyttade in den 9 juni 2014. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Forsgatan 1
Registrerat på adressen
681 32 Kristinehamn
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Silvia Valeria kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Silvia Valeria hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Silvia Valerias bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 109 kvm
Byggår: 1988
Bolagsengagemang | 0 st
Silvia Valeria har inga bolagsengagemang
Mer om Silvia Valeria
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
76 år (och 110 dagar)
Födelsedag
11 mars (en torsdag om 255 dagar)
Födelsedatum
1950-03-11 (en lördag för 27 869 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 3 år och 255 dagar (en måndag)
Silvia Valeria D'Ambra är 76 år och bosatt på Forsgatan 1 i Kristinehamn. Hon bor i en lägenhet på 109 kvm . Där har hon bott i 12 år och 20 dagar sedan hon flyttade in den 9 juni 2014. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 681 32, är medelinkomsten 378 730 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,47 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Kristinehamn där Silvia Valeria ingår. Silvia Valerias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 17.
Silvia Valeria bor tillsammans med Fernando Benitez Zager. Han har bott på Forsgatan 1 i totalt 12 år och 20 dagar sedan han först registrerades på adressen den 9 juni 2014. Hon är gift med Fernando Benitez Zager .
Silvia Valeria fyller 77 år om 255 dagar och har namnsdag om 40 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 80 år om 3 år och 255 dagar (en måndag).
Namnet Silvia är 'Sidoform till Sylvia'.
Silvia Valeria har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Silvia Valeria i Sverige Silvia Modin i Göteborg, Valeria Trosardo i Vallentuna och Valeria Matchenka i Nykvarn.
Informationen om Silvia Valeria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
0550-15102
Andra möjliga format
Läs merMinska
004655015102 +4655015102 +46550-15102 +46550-151 02 055015102 0550-15102 0550-151 02 0550 151 02 0550 15102
Vanliga frågor om Silvia Valeria D'Ambra
Var bor Silvia Valeria?
Hur gammal är Silvia Valeria?
Silvia Valeria D'Ambra är 76 år gammal och föddes den 11 mars 1950. Hon fyller 77 år den 11 mars.
Har Silvia Valeria några bolagsengagemang?
Silvia Valeria har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Silvia Valeria några fordon?
Är Silvia Valeria gift?
Silvia Valeria är gift med Fernando Benitez Zager.
Vilket telefonnummer har Silvia Valeria?
Det telefonnummer som finns registrerat för Silvia Valeria är 0550-15102.
Vilket stjärntecken har Silvia Valeria?
Silvia Valeria har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Silvia Valeria folkbokförd?
Silvia Valeria D'Ambra är folkbokförd i Kristinehamn kommun.
Vilket län tillhör Silvia Valeria?
Silvia Valeria D'Ambra tillhör Värmland.
Vilken församling tillhör Silvia Valeria?
Silvia Valeria D'Ambra tillhör Kristinehamns församling.