7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Ishak Celik
Årsinkomst: Kolla Ishaks lön anonymt
Personnummer: 19500313-
Ålder: 76 år
Födelsedag: 13 mars 1950
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Ishak Celik
Förnamn: Ishak
Tilltalsnamn: Ishak
Efternamn: Celik
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1991-09-30
Gatuadress: Olvongatan 5
Postnummer: 703 60
Postort: Örebro
Församling: Mikaels församling (188030)
Kommun: Örebro (1880)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ishak
Ishak Celik är en 76 årig man och bosatt på Olvongatan 5 i Örebro. Hans bostad är en villa på 105 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 september 1991 och har sammanlagt bott där i 34 år och 273 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Ishak
Informationen om Ishak kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Olvongatan 5
Registrerat på adressen
703 60 Örebro
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ishak kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ishak hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ishaks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 105 kvm
Byggår: 1963
Bolagsengagemang | 0 st
Ishak har inga bolagsengagemang
Mer om Ishak
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
76 år (och 109 dagar)
Födelsedag
13 mars (en lördag om 256 dagar)
Födelsedatum
1950-03-13 (en måndag för 27 868 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 3 år och 256 dagar (en onsdag)
Ishak Celik är en 76 årig man och bosatt på Olvongatan 5 i Örebro. Hans bostad är en villa på 105 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 september 1991 och har sammanlagt bott där i 34 år och 273 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Ishaks bostadsområde, på postnummer 703 60, är 380 794 kr per år och 1,68 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Ishaks ingår. Ishaks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 215.
Förutom Ishak bor också Macide Celik på adressen. Där har hon bott i 34 år och 273 dagar sedan hon först registrerades där den 30 september 1991. Ishak är gift med Macide Celik .
Ishaks nästa födelsedag är om 256 dagar då han fyller 77 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 3 år och 256 dagar (en onsdag).
Ishak har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ishak i Sverige Ishak Celik i Örebro, Ishak Yalcin i Spånga och Ishak Ishak i Asarum.
Informationen om Ishak kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ishak Celik
Var bor Ishak?
Hur gammal är Ishak?
Ishak Celik är 76 år gammal och föddes den 13 mars 1950. Han fyller 77 år den 13 mars.
Har Ishak några bolagsengagemang?
Ishak har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ishak några fordon?
Är Ishak gift?
Ishak är gift med Macide Celik.
Vilket telefonnummer har Ishak?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ishak.
Vilket stjärntecken har Ishak?
Ishak har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Ishak folkbokförd?
Ishak Celik är folkbokförd i Örebro kommun.
Vilket län tillhör Ishak?
Ishak Celik tillhör Örebro.
Vilken församling tillhör Ishak?
Ishak Celik tillhör Mikaels församling.