7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Bent Roger Kristiansen

Årsinkomst: Kolla Bents lön anonymt

Personnummer: 19500319- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 76 år

Födelsedag: 19 mars 1950

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 21 mars

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Bent Roger Kristiansen

Förnamn: Bent Roger

Tilltalsnamn: Bent

Efternamn: Kristiansen

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-08-26

Gatuadress: Storgatan 29 lgh 1203

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 673 31

Postort: Charlottenberg

Distrikt: Eda

Församling: Eda församling (173001)

Kommun: Eda (1730)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Bent

Bent Kristiansen är en man på 76 år som bor på Storgatan 29 lgh 1203 i Charlottenberg. Bents bostad är en lägenhet med 3 rum på 72 kvm . Där har han bott i 3 år och 317 dagar sedan han flyttade in den 26 augusti 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Bent

Informationen om Bent kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Bent Kristiansen?

Vad tjänar Bent?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Bents
Kreditstatus?

Nyfiken på Bents Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Storgatan 29 lgh 1203

Latitud: 59.884539   |   Longitud: 12.305547

Registrerat på adressen


Storgatan 29 lgh 1203
673 31 Charlottenberg

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
TORGHANDELN CHARLOTTENBERG Status Ej aktiv
Ansvarig Lön
Ej aktiv


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Bent kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Bent hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Bents bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 72 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2016

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
KÖK & FÖNSTER CHARLOTTENBERG Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0
Charlottenbergs Köpmannaförening Ekonomisk förening Typ Aktiebolag Status Ej aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Ej aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Bent


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

76 år (och 112 dagar)

Födelsedag

19 mars (en fredag om 253 dagar)

Födelsedatum

1950-03-19 (en söndag för 27 871 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 3 år och 253 dagar (en tisdag)

Bent Kristiansen är en man på 76 år som bor på Storgatan 29 lgh 1203 i Charlottenberg. Bents bostad är en lägenhet med 3 rum på 72 kvm . Där har han bott i 3 år och 317 dagar sedan han flyttade in den 26 augusti 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Bents postnummer, 673 31, är medelinkomsten 281 031 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,01 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Bent och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Eda där Bent ingår. Bents lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.

Bent bor tillsammans med Elisabeth Kristiansen. Hon är en 69 årig kvinna som flyttade in den 26 augusti 2022 och har bott där totalt 3 år och 317 dagar. Han är gift med Elisabeth Kristiansen .

På Bents nästa födelsedag fyller han 77 år. Den inträffar om 253 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 3 år och 253 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 255 dagar.

Bent har 2 bolagsengagemang ( KÖK & FÖNSTER CHARLOTTENBERG och Charlottenbergs Köpmannaförening Ekonomisk förening ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bent i Sverige Bent Bitomsky i Malmö, Bent Jensen i Anderstorp och Bent Kjellqvist i Hässleholm.

Informationen om Bent kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Bent Kristiansen