7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-16

Yvonne Britt-Marie Robert

Årsinkomst: Kolla Britt-Maries lön anonymt

Personnummer: 19500324- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 76 år

Födelsedag: 24 mars 1950

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 29 maj

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Yvonne Britt-Marie Robert

Förnamn: Yvonne Britt-Marie

Tilltalsnamn: Britt-Marie

Efternamn: Robert

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2006-01-28

Gatuadress: Körsbärsgatan 1

Postnummer: 253 75

Postort: Helsingborg

Församling: Kropps församling (128309)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Britt-Marie

Britt-Marie Robert är en 76 årig kvinna och bosatt på Körsbärsgatan 1 i Helsingborg. Hennes bostad är en villa på 129 kvm . Hon flyttade in på adressen den 28 januari 2006 och har sammanlagt bott där i 20 år och 169 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Britt-Marie

Informationen om Britt-Marie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Britt-Marie Robert?

Vad tjänar Britt-Marie?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Britt-Maries
Kreditstatus?

Nyfiken på Britt-Maries Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Körsbärsgatan 1

Latitud: 56.014236   |   Longitud: 12.805953

Registrerat på adressen


Körsbärsgatan 1
253 75 Helsingborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Britt-Marie kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Britt-Marie hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Britt-Maries bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 129 kvm

Byggår: 2006

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Britt-Marie har inga bolagsengagemang


Mer om Britt-Marie


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

76 år (och 114 dagar)

Födelsedag

24 mars (en onsdag om 251 dagar)

Födelsedatum

1950-03-24 (en fredag för 27 873 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 3 år och 251 dagar (en söndag)

Britt-Marie Robert är en 76 årig kvinna och bosatt på Körsbärsgatan 1 i Helsingborg. Hennes bostad är en villa på 129 kvm . Hon flyttade in på adressen den 28 januari 2006 och har sammanlagt bott där i 20 år och 169 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Britt-Maries bostadsområde, på postnummer 253 75, är 324 936 kr per år och 5,72 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Britt-Maries ingår. Britt-Maries lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 145.

Förutom Britt-Marie bor också Per Ralf Tonny Robért på adressen. Där har han bott i 20 år och 169 dagar sedan han först registrerades där den 28 januari 2006. Britt-Marie är gift med Per Ralf Tonny Robért .

Britt-Maries nästa födelsedag är om 251 dagar då hon fyller 77 år. Hennes namnsdag är om 317 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 3 år och 251 dagar (en söndag).

Namnet Yvonne är 'Franskt namn, femininform av det fornfranska namnet Yvon (= Johannes)'.

Britt-Marie har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Britt-Marie i Sverige Britt-Marie Nilsson i Hörby, Britt-Marie Åberg i Karlskrona och Britt-Marie Malmgren i Billinge.

Informationen om Britt-Marie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Britt-Marie Robert