7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Elisabeth Kristina Nilsson
Årsinkomst: Kolla Elisabeth Kristinas lön anonymt
Personnummer: 19500410-
Ålder: 76 år
Födelsedag: 10 april 1950
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 24 juli
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Elisabeth Kristina Nilsson
Förnamn: Elisabeth Kristina
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Nilsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Gatuadress: Fondstigen 13
Postnummer: 574 39
Postort: Vetlanda
Församling: Bäckseda församling (068503)
Kommun: Vetlanda (0685)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Elisabeth Kristina Nilsson är en kvinna på 76 år som bor på Fondstigen 13 i Vetlanda. bostad är ett kedjehus på 157 kvm . Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Fondstigen 13
Registrerat på adressen
574 39 Vetlanda
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Elisabeth Kristina kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Elisabeth Kristina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Elisabeth Kristinas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 157 kvm
Byggår: 1977
Bolagsengagemang | 0 st
Elisabeth Kristina har inga bolagsengagemang
Mer om Elisabeth Kristina
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
76 år (och 84 dagar)
Födelsedag
10 april (en lördag om 281 dagar)
Födelsedatum
1950-04-10 (en måndag för 27 843 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 3 år och 281 dagar (en onsdag)
Elisabeth Kristina Nilsson är en kvinna på 76 år som bor på Fondstigen 13 i Vetlanda. bostad är ett kedjehus på 157 kvm . Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Elisabeth Kristinas postnummer, 574 39, är medelinkomsten 416 356 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,52 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Elisabeth Kristina och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Vetlanda där Elisabeth Kristina ingår. Elisabeth Kristinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 35.
Elisabeth Kristina bor tillsammans med Jan Sören Ingemar Nilsson. Han är en 78 årig man. Hon är gift med Jan Sören Ingemar Nilsson .
På Elisabeth Kristinas nästa födelsedag fyller hon 77 år. Den inträffar om 281 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 3 år och 281 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 21 dagar.
Namnet Kristina är 'Latinskt namn (Christi´na, eg. Christia´na) med bet. ’den kristna’'.
Elisabeth Kristina har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Elisabeth Kristina i Sverige Elisabeth Rantaeskola Berg i Bromma, Kristina Nordström Holmqvist i Mörarp och Kristina Hanson Granqvist i Enskede.
Informationen om Elisabeth Kristina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Elisabeth Kristina Nilsson
Var bor Elisabeth Kristina?
Hur gammal är Elisabeth Kristina?
Elisabeth Kristina Nilsson är 76 år gammal och föddes den 10 april 1950. Hon fyller 77 år den 10 april.
Har Elisabeth Kristina några bolagsengagemang?
Elisabeth Kristina har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Elisabeth Kristina några fordon?
Är Elisabeth Kristina gift?
Elisabeth Kristina är gift med Jan Sören Ingemar Nilsson.
Vilket telefonnummer har Elisabeth Kristina?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Elisabeth Kristina.
Vilket stjärntecken har Elisabeth Kristina?
Elisabeth Kristina har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Elisabeth Kristina folkbokförd?
Elisabeth Kristina Nilsson är folkbokförd i Vetlanda kommun.
Vilket län tillhör Elisabeth Kristina?
Elisabeth Kristina Nilsson tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Elisabeth Kristina?
Elisabeth Kristina Nilsson tillhör Bäckseda församling.