7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-20
Lennart Erling Persson
Årsinkomst: Kolla Lennart Erlings lön anonymt
Personnummer: 19500430-
Ålder: 76 år
Födelsedag: 30 april 1950
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 28 september
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Lennart Erling Persson
Förnamn: Lennart Erling
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Persson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2015-08-01
Gatuadress: Ejdervägen 1
Postnummer: 262 60
Postort: Ängelholm
Distrikt: Barkåkra
Församling: Barkåkra församling (129209)
Kommun: Ängelholm (1292)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Lennart Erling Persson är en man på 76 år som bor på Ejdervägen 1 i Ängelholm. bostad är en villa på 134 kvm . Där har han bott i 10 år och 323 dagar sedan han flyttade in den 1 augusti 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ejdervägen 1
Registrerat på adressen
262 60 Ängelholm
Personer
Telefonnummer
Företag på adressen | 2 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lön |
Ej aktiv | ||
|
Ansvarig Lennart Erling Persson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Lennart Erling Persson (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lennart Erling kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lennart Erling hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lennart Erlings bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 134 kvm
Byggår: 1989
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Lennart Erling
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
76 år (och 51 dagar)
Födelsedag
30 april (en fredag om 314 dagar)
Födelsedatum
1950-04-30 (en söndag för 27 810 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 3 år och 314 dagar (en tisdag)
Lennart Erling Persson är en man på 76 år som bor på Ejdervägen 1 i Ängelholm. bostad är en villa på 134 kvm . Där har han bott i 10 år och 323 dagar sedan han flyttade in den 1 augusti 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Lennart Erlings postnummer, 262 60, är medelinkomsten 544 912 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,45 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lennart Erling och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ängelholm där Lennart Erling ingår. Lennart Erlings lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 53.
Lennart Erling bor tillsammans med Kerstin Birgitta Persson. Hon är en 76 årig kvinna som flyttade in den 1 augusti 2015 och har bott där totalt 10 år och 323 dagar. Han är gift med Kerstin Birgitta Persson .
På Lennart Erlings nästa födelsedag fyller han 77 år. Den inträffar om 314 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 3 år och 314 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 100 dagar.
Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.
Lennart Erling har 1 bolagsengagemang (
Persson, Lennart Erling
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lennart Erling i Sverige Erling Norrby i Stockholm, Lennart Jansson i Djurhamn och Lennart Pettersson i Björklinge.
Informationen om Lennart Erling kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lennart Erling Persson
Var bor Lennart Erling?
Hur gammal är Lennart Erling?
Lennart Erling Persson är 76 år gammal och föddes den 30 april 1950. Han fyller 77 år den 30 april.
Har Lennart Erling några bolagsengagemang?
Lennart Erling har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Persson, Lennart Erling . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Lennart Erling några fordon?
Är Lennart Erling gift?
Lennart Erling är gift med Kerstin Birgitta Persson.
Vilket telefonnummer har Lennart Erling?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lennart Erling.
Vilket stjärntecken har Lennart Erling?
Lennart Erling har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Lennart Erling folkbokförd?
Lennart Erling Persson är folkbokförd i Ängelholm kommun.
Vilket län tillhör Lennart Erling?
Lennart Erling Persson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Lennart Erling?
Lennart Erling Persson tillhör Barkåkra församling.