7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Ranita Margareta Ingsén

Årsinkomst: Kolla Ranitas lön anonymt

Personnummer: 19500514- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 76 år

Födelsedag: 14 maj 1950

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 20 juli

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Ranita Margareta Ingsén

Förnamn: Ranita Margareta

Tilltalsnamn: Ranita

Efternamn: Ingsén

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1984-09-19

Gatuadress: Vinkelgatan 14

Postnummer: 533 32

Postort: Götene

Församling: Götene församling (147102)

Kommun: Götene (1471)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ranita

Ranita Ingsén är en 76 årig kvinna och bosatt på Vinkelgatan 14 i Götene. Hennes bostad är en villa på 137 kvm . Hon flyttade in på adressen den 19 september 1984 och har sammanlagt bott där i 41 år och 280 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Ranita

Informationen om Ranita kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ranita Ingsén?

Vad tjänar Ranita?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ranitas
Kreditstatus?

Nyfiken på Ranitas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vinkelgatan 14

Latitud: 58.527038   |   Longitud: 13.485841

Registrerat på adressen


Vinkelgatan 14
533 32 Götene

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ranita kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ranita hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ranitas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 137 kvm

Byggår: 1937

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ranita har inga bolagsengagemang


Mer om Ranita


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

76 år (och 43 dagar)

Födelsedag

14 maj (en fredag om 322 dagar)

Födelsedatum

1950-05-14 (en söndag för 27 802 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 3 år och 322 dagar (en tisdag)

Ranita Ingsén är en 76 årig kvinna och bosatt på Vinkelgatan 14 i Götene. Hennes bostad är en villa på 137 kvm . Hon flyttade in på adressen den 19 september 1984 och har sammanlagt bott där i 41 år och 280 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Ranitas bostadsområde, på postnummer 533 32, är 308 804 kr per år och 8,41 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Götene där Ranitas ingår. Ranitas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.

Förutom Ranita bor också Christer Ingsén på adressen. Där har han bott i 77 år och 147 dagar sedan han först registrerades där den 30 januari 1949. Ranita är gift med Christer Ingsén .

Ranitas nästa födelsedag är om 322 dagar då hon fyller 77 år. Hennes namnsdag är om 24 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 3 år och 322 dagar (en tisdag).

Namnet Margareta är 'Grekiskt namn (Margari´ta), bildat av ett persiskt ord med bet. ’pärla’'.

Ranita har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ranita i Sverige Ranita Ingsén i Götene, Ranita Vaara Andersson i Gällivare och Ranita Dawood i Jönköping.

Informationen om Ranita kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ranita Ingsén