7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Hans Erik Olof Olofsson

Årsinkomst: Kolla Hans Erik Olofs lön anonymt

Personnummer: 19500520- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 76 år

Födelsedag: 20 maj 1950

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 augusti

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Hans Erik Olof Olofsson

Förnamn: Hans Erik Olof

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Olofsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2017-11-01

Gatuadress: Djurhallavägen 18

Postnummer: 564 36

Postort: Bankeryd

Distrikt: Bankeryd

Församling: Bankeryds församling (068020)

Kommun: Jönköping (0680)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Hans Erik Olof Olofsson är en man på 76 år som bor på Djurhallavägen 18 i Bankeryd. bostad är en villa på 171 kvm . Där har han bott i 8 år och 237 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hans Erik Olof Olofsson?

Vad tjänar Hans Erik Olof?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hans Erik Olofs
Kreditstatus?

Nyfiken på Hans Erik Olofs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Djurhallavägen 18

Latitud: 57.844115   |   Longitud: 14.149704

Registrerat på adressen


Djurhallavägen 18
564 36 Bankeryd

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hans Erik Olof kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hans Erik Olof hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hans Erik Olofs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 171 kvm

Byggår: 1994

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hans Erik Olof har inga bolagsengagemang


Mer om Hans Erik Olof


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

76 år (och 37 dagar)

Födelsedag

20 maj (en torsdag om 328 dagar)

Födelsedatum

1950-05-20 (en lördag för 27 796 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 3 år och 328 dagar (en måndag)

Hans Erik Olof Olofsson är en man på 76 år som bor på Djurhallavägen 18 i Bankeryd. bostad är en villa på 171 kvm . Där har han bott i 8 år och 237 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Hans Erik Olofs postnummer, 564 36, är medelinkomsten 537 794 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,86 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Hans Erik Olof och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Hans Erik Olof ingår. Hans Erik Olofs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 315.

Hans Erik Olof bor tillsammans med Ulla Freding. Hon är en 73 årig kvinna som flyttade in den 1 maj 1994 och har bott där totalt 32 år och 56 dagar. Han är inte gift.

På Hans Erik Olofs nästa födelsedag fyller han 77 år. Den inträffar om 328 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 3 år och 328 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 64 dagar.

Namnet Hans är 'Tysk kortform av Johannes'.

Hans Erik Olof har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hans Erik Olof i Sverige Erik Liew i Västervik, Olof Kannö i Märsta och Olof Ahlby i Romakloster.

Informationen om Hans Erik Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hans Erik Olof Olofsson