7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Bengt-Arne Nilsson
Årsinkomst: Kolla Bengt-Arnes lön anonymt
Personnummer: 19500523-
Ålder: 76 år
Födelsedag: 23 maj 1950
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Bengt-Arne Nilsson
Förnamn: Bengt-Arne
Tilltalsnamn: Bengt-Arne
Efternamn: Nilsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2014-09-22
Gatuadress: Hagastigen 17
Postnummer: 234 35
Postort: Lomma
Församling: Lomma församling (126201)
Kommun: Lomma (1262)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Bengt-Arne
Bengt-Arne Nilsson är en 76 årig man och bosatt på Hagastigen 17 i Lomma. Han flyttade in på adressen den 22 september 2014 och har sammanlagt bott där i 11 år och 284 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Bengt-Arne
Informationen om Bengt-Arne kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hagastigen 17
Registrerat på adressen
234 35 Lomma
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Bengt-Arne kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Bengt-Arne hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Bengt-Arne har inga bolagsengagemang
Mer om Bengt-Arne
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
76 år (och 41 dagar)
Födelsedag
23 maj (en söndag om 324 dagar)
Födelsedatum
1950-05-23 (en tisdag för 27 800 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 3 år och 324 dagar (en torsdag)
Bengt-Arne Nilsson är en 76 årig man och bosatt på Hagastigen 17 i Lomma. Han flyttade in på adressen den 22 september 2014 och har sammanlagt bott där i 11 år och 284 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Bengt-Arnes bostadsområde, på postnummer 234 35, är 460 148 kr per år och 4,30 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Lomma där Bengt-Arnes ingår. Bengt-Arnes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.
Förutom Bengt-Arne bor också Lizzie Ravald Nilsson på adressen. Där har hon bott i 13 år och 79 dagar sedan hon först registrerades där den 15 april 2013. Bengt-Arne är gift med Lizzie Ravald Nilsson .
Bengt-Arnes nästa födelsedag är om 324 dagar då han fyller 77 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 3 år och 324 dagar (en torsdag).
Bengt-Arne har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bengt-Arne i Sverige Bengt-Arne Söderberg i Visby, Bengt-Arne Svensson i Svedala och Bengt-Arne Ivarsson i Ängelholm.
Informationen om Bengt-Arne kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Bengt-Arne Nilsson
Var bor Bengt-Arne?
Hur gammal är Bengt-Arne?
Bengt-Arne Nilsson är 76 år gammal och föddes den 23 maj 1950. Han fyller 77 år den 23 maj.
Har Bengt-Arne några bolagsengagemang?
Bengt-Arne har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Bengt-Arne några fordon?
Är Bengt-Arne gift?
Bengt-Arne är gift med Lizzie Ravald Nilsson.
Vilket telefonnummer har Bengt-Arne?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Bengt-Arne.
Vilket stjärntecken har Bengt-Arne?
Bengt-Arne har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Bengt-Arne folkbokförd?
Bengt-Arne Nilsson är folkbokförd i Lomma kommun.
Vilket län tillhör Bengt-Arne?
Bengt-Arne Nilsson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Bengt-Arne?
Bengt-Arne Nilsson tillhör Lomma församling.