7 645 358 deklarationer är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2025-07-15
Willy Lars-Olof Lundgren
Årsinkomst: Kolla Willys lön anonymt
Personnummer: 19500604-
Ålder: 75 år
Födelsedag: 4 juni 1950
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Willy Lars-Olof Lundgren
Förnamn: Willy Lars-Olof
Tilltalsnamn: Willy
Efternamn: Lundgren
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Gatuadress: Södra Vägen 29
Postnummer: 666 32
Postort: Bengtsfors
Församling: Ärtemarks församling (146001)
Kommun: Bengtsfors (1460)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Willy
Willy Lars-Olof Lundgren är en 75 årig man som bor på Södra Vägen 29 i Bengtsfors. Hans bostad är en villa/radhus på 168 kvm. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Willy
Informationen om Willy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Södra Vägen 29
Registrerat på adressen
666 32 Bengtsfors
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
---|---|---|---|---|---|
Födelsedatum 2015-04-30 (10 år) Ägare Willy Lundgren Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2015-04-30 (10 år) | Willy Lundgren | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2025-05-19. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
Bolagsengagemang | 0 st
Willy har inga bolagsengagemang
Mer om Willy
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
75 år (och 41 dagar)
Födelsedag
4 juni (en torsdag om 324 dagar)
Födelsedatum
1950-06-04 (en söndag för 27 435 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 4 år och 324 dagar (en tisdag)
Willy Lars-Olof Lundgren är en 75 årig man som bor på Södra Vägen 29 i Bengtsfors. Hans bostad är en villa/radhus på 168 kvm. Han har inte någon särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Willys bostadsområde, på postnummer 666 32, är 288 426 kr per år och 8,51% av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Bengtsfors där Willys ingår. Willys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 20.
Förutom Willy bor också Monica Warling Lundgren på adressen. På adressen finns också en hund registrerad som Willy är ägare till. Willy är gift med Monica Warling Lundgren.
Willys nästa födelsedag är om 324 dagar då han fyller 76 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 170 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 4 år och 324 dagar (en tisdag).
Willy har inga bolagsengagemang. På hans adress finns inga bolag registrerade.
De tre mest eftersökta Willy i Sverige det senaste kvartalet är Willy Björkman i Strängnäs, Willy Viklund i Jörn och Willy Thor i Alnö.
Informationen om Willy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.