7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Ann-Margret Nilsson
Årsinkomst: Kolla Ann-Margrets lön anonymt
Personnummer: 19500623-
Ålder: 76 år
Födelsedag: 23 juni 1950
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Ann-Margret Nilsson
Förnamn: Ann-Margret
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Nilsson
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 1981-11-13
Gatuadress: Rogårdsvägen 1
Postnummer: 277 36
Postort: Vitaby
Distrikt: Vitaby
Församling: Kiviks församling (129119)
Kommun: Simrishamn (1291)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ann-Margret Nilsson är en 76 årig kvinna och bosatt på Rogårdsvägen 1 i Vitaby. Hennes bostad är en villa på 130 kvm . Hon flyttade in på adressen den 13 november 1981 och har sammanlagt bott där i 44 år och 231 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Rogårdsvägen 1
Registrerat på adressen
277 36 Vitaby
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ann-Margret kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ann-Margret hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ann-Margrets bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 130 kvm
Byggår: 1954
Bolagsengagemang | 0 st
Ann-Margret har inga bolagsengagemang
Mer om Ann-Margret
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
76 år (och 9 dagar)
Födelsedag
23 juni (en onsdag om 356 dagar)
Födelsedatum
1950-06-23 (en fredag för 27 768 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 3 år och 356 dagar (en söndag)
Ann-Margret Nilsson är en 76 årig kvinna och bosatt på Rogårdsvägen 1 i Vitaby. Hennes bostad är en villa på 130 kvm . Hon flyttade in på adressen den 13 november 1981 och har sammanlagt bott där i 44 år och 231 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Ann-Margrets bostadsområde, på postnummer 277 36, är 393 376 kr per år och 5,01 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Simrishamn där Ann-Margrets ingår. Ann-Margrets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 50.
Förutom Ann-Margret bor också Gert Åke William Johansson på adressen. Där har han bott i 44 år och 231 dagar sedan han först registrerades där den 13 november 1981. Ann-Margret är gift med Gert Åke William Johansson .
Ann-Margrets nästa födelsedag är om 356 dagar då hon fyller 77 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 3 år och 356 dagar (en söndag).
Ann-Margret har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ann-Margret i Sverige Ann-Margret Eliasson i Karlstad, Ann-Margret Kashef i Tumba och Ann-Margret Wirén i Linköping.
Informationen om Ann-Margret kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ann-Margret Nilsson
Var bor Ann-Margret?
Hur gammal är Ann-Margret?
Ann-Margret Nilsson är 76 år gammal och föddes den 23 juni 1950. Hon fyller 77 år den 23 juni.
Har Ann-Margret några bolagsengagemang?
Ann-Margret har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ann-Margret några fordon?
Är Ann-Margret gift?
Ann-Margret är gift med Gert Åke William Johansson.
Vilket telefonnummer har Ann-Margret?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ann-Margret.
Vilket stjärntecken har Ann-Margret?
Ann-Margret har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Ann-Margret folkbokförd?
Ann-Margret Nilsson är folkbokförd i Simrishamn kommun.
Vilket län tillhör Ann-Margret?
Ann-Margret Nilsson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Ann-Margret?
Ann-Margret Nilsson tillhör Kiviks församling.