7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Leif Larsen

Leif registrerades som avliden 2026-03-21.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19500629- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 29 juni 1950

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 juni

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Leif Larsen

Förnamn: Leif

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Larsen

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1980-09-16

Gatuadress: Arrendegatan 40

Postnummer: 441 56

Postort: Alingsås

Distrikt: Alingsås

Församling: Alingsås församling (148901)

Kommun: Alingsås (1489)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Leif Larsen är en man på 76 år som bor på Arrendegatan 40 i Alingsås. bostad är en lägenhet på 106 kvm . Där har han bott i 45 år och 289 dagar sedan han flyttade in den 16 september 1980. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Leif Larsen?

Vad tjänar Leif?

Karta & vägbeskrivning till Arrendegatan 40

Latitud: 57.939541   |   Longitud: 12.516145

Registrerat på adressen


Arrendegatan 40
441 56 Alingsås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Leif kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Leif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Leifs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 106 kvm

Byggår: 1980

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Leif har inga bolagsengagemang


Mer om Leif


Födelsedatum

1950-06-29

Leif Larsen registrerades som avliden 2026-03-21. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Leif Larsen är en man på 76 år som bor på Arrendegatan 40 i Alingsås. bostad är en lägenhet på 106 kvm . Där har han bott i 45 år och 289 dagar sedan han flyttade in den 16 september 1980. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Leifs postnummer, 441 56, är medelinkomsten 372 466 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,57 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Leif och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Alingsås där Leif ingår.

Leif bor tillsammans med Monica Larsen. Hon är en 70 årig kvinna som flyttade in den 14 september 1955 och har bott där totalt 70 år och 291 dagar. Han är gift.

På Leifs nästa födelsedag fyller han 77 år. Den inträffar om 362 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 3 år och 362 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 363 dagar.

Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.

Leif har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leif i Sverige Leif Torén i Anderstorp, Leif Mannerström i Tvärred och Leif Andrée i Stockholm.

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Leif Larsen