7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-25

Sören Olof Uno Ottosson

Årsinkomst: Kolla Sörens lön anonymt

Personnummer: 19500703- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 76 år

Födelsedag: 3 juli 1950

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 23 oktober

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Sören Olof Uno Ottosson

Förnamn: Sören Olof Uno

Tilltalsnamn: Sören

Efternamn: Ottosson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-08-08

Gatuadress: Ekholmsvägen 250 B lgh 1403

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 127 51

Postort: Skärholmen

Församling: Skärholmens församling (018040)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sören

Sören Ottosson är en 76 årig man och bosatt på Ekholmsvägen 250 B lgh 1403 i Skärholmen. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 70 kvm . Han flyttade in på adressen den 8 augusti 2011 och har sammanlagt bott där i 14 år och 351 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Sören

Informationen om Sören kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sören Ottosson?

Vad tjänar Sören?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sörens
Kreditstatus?

Nyfiken på Sörens Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ekholmsvägen 250 B lgh 1403

Latitud: 59.279612   |   Longitud: 17.905330

Registrerat på adressen


Ekholmsvägen 250 B lgh 1403
127 51 Skärholmen

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sören kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sören hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sörens bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 70 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1989

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Riksbyggen Bostadsrättsförening Stockholmshus nr 47 Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0
Easy Kommanditbolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Kommanditdelägare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Kommanditdelägare 0

Mer om Sören


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

76 år (och 22 dagar)

Födelsedag

03 juli (en lördag om 343 dagar)

Födelsedatum

1950-07-03 (en måndag för 27 781 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 3 år och 343 dagar (en onsdag)

Sören Ottosson är en 76 årig man och bosatt på Ekholmsvägen 250 B lgh 1403 i Skärholmen. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 70 kvm . Han flyttade in på adressen den 8 augusti 2011 och har sammanlagt bott där i 14 år och 351 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Sörens bostadsområde, på postnummer 127 51, är 276 850 kr per år och 8,53 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Sörens ingår. Sörens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 242.

Sören bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Sören är inte gift.

Sörens nästa födelsedag är om 343 dagar då han fyller 77 år. Hans namnsdag är om 90 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 3 år och 343 dagar (en onsdag).

Namnet Sören är 'Dansk form av det latinska namnet Severi´nus (se Severin)'.

Sören har 2 bolagsengagemang ( Riksbyggen Bostadsrättsförening Stockholmshus nr 47 och Easy Kommanditbolag ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sören i Sverige Sören Gyll i Bålsta, Sören Karlsson i Hölö och Sören Ingemarsson i Sävsjö.

Informationen om Sören kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sören Ottosson