7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Anne-Marie Eva Larsson

Årsinkomst: Kolla Anne-Maries lön anonymt

Personnummer: 19500713- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 75 år

Födelsedag: 13 juli 1950

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 24 december

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Anne-Marie Eva Larsson

Förnamn: Anne-Marie Eva

Tilltalsnamn: Anne-Marie

Efternamn: Larsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2014-10-06

Gatuadress: Föreningsgatan 29 lgh 1201

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 582 30

Postort: Linköping

Församling: Linköpings domkyrkoförsamling (058001)

Kommun: Linköping (0580)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Anne-Marie

Anne-Marie Larsson är en 75 årig kvinna och bosatt på Föreningsgatan 29 lgh 1201 i Linköping. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 58 kvm . Hon flyttade in på adressen den 6 oktober 2014 och har sammanlagt bott där i 11 år och 268 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Anne-Marie

Informationen om Anne-Marie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anne-Marie Larsson?

Vad tjänar Anne-Marie?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Anne-Maries
Kreditstatus?

Nyfiken på Anne-Maries Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Föreningsgatan 29 lgh 1201

Latitud: 58.402868   |   Longitud: 15.616198

Registrerat på adressen


Föreningsgatan 29 lgh 1201
582 30 Linköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
DVÄRGSCHNAUZER,PEPPAR & SALT Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2013-01-21 (13 år) Ägare Lars Larsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2013-01-21 (13 år) Lars Larsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anne-Marie kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anne-Marie hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Anne-Maries bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 58 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1981

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Anne-Marie har inga bolagsengagemang


Mer om Anne-Marie


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

75 år (och 353 dagar)

Födelsedag

13 juli (en måndag om 12 dagar)

Födelsedatum

1950-07-13 (en torsdag för 27 747 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 4 år och 12 dagar (en lördag)

Anne-Marie Larsson är en 75 årig kvinna och bosatt på Föreningsgatan 29 lgh 1201 i Linköping. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 58 kvm . Hon flyttade in på adressen den 6 oktober 2014 och har sammanlagt bott där i 11 år och 268 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Anne-Maries bostadsområde, på postnummer 582 30, är 336 566 kr per år och 6,18 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Anne-Maries ingår. Anne-Maries lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 59.

Förutom Anne-Marie bor också Lars Larsson på adressen. Där har han bott i 11 år och 268 dagar sedan han först registrerades där den 6 oktober 2014. På adressen finns också en hund registrerad som Anne-Marie inte är ägare till. Anne-Marie är gift med Lars Larsson .

Anne-Maries nästa födelsedag är om 12 dagar då hon fyller 76 år. Hennes namnsdag är om 176 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 4 år och 12 dagar (en lördag).

Namnet Eva är 'Hebreiskt namn med oviss bet. (möjl. ’livgivande’)'.

Anne-Marie har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anne-Marie i Sverige Anne-Marie Corrigox i Leksand, Anne-Marie Grave i Älvsjö och Anne-Marie Holmberg i Töreboda.

Informationen om Anne-Marie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anne-Marie Larsson