7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Berit Elisabeth Edmark
Årsinkomst: Kolla Berit Elisabeths lön anonymt
Personnummer: 19500806-
Ålder: 75 år
Födelsedag: 6 augusti 1950
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 13 oktober
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Berit Elisabeth Edmark
Förnamn: Berit Elisabeth
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Edmark
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2017-10-11
Gatuadress: Storgatan 7 lgh 1102
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 578 31
Postort: Aneby
Distrikt: Bredestad
Församling: Aneby församling (060402)
Kommun: Aneby (0604)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Berit Elisabeth Edmark är en 75 årig kvinna bosatt i Aneby kommun. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 90 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 8 år och 265 dagar sedan 11 oktober 2017. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Storgatan 7 lgh 1102
Registrerat på adressen
578 31 Aneby
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Berit Elisabeth kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Berit Elisabeth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Berit Elisabeths bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 90 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1946
Bolagsengagemang | 0 st
Berit Elisabeth har inga bolagsengagemang
Mer om Berit Elisabeth
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
75 år (och 331 dagar)
Födelsedag
06 augusti (en torsdag om 34 dagar)
Födelsedatum
1950-08-06 (en söndag för 27 725 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 4 år och 34 dagar (en tisdag)
Berit Elisabeth Edmark är en 75 årig kvinna bosatt i Aneby kommun. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 90 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 8 år och 265 dagar sedan 11 oktober 2017. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Berit Elisabeths bostadsområde, på postnummer 578 31, har 6,06 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 329 974 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Aneby där Berit Elisabeths ingår. Berit Elisabeths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 14.
Berit Elisabeth bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.
Vill du fira Berit Elisabeths födelsedag ska du gratulera henne om 34 dagar då hon fyller 76 år. Andra tillfällen att fira är hennes namnsdag som inträffar om 102 dagar och hennes nästa jubileum när hon fyller 80 år om 4 år och 34 dagar (en tisdag).
Namnet Berit är 'Nordiskt namn, dialektal form av Birgitta'.
Berit Elisabeth har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Berit Elisabeth i Sverige det senaste kvartalet är Berit Yourstone i Örebro, Elisabeth Rantaeskola Berg i Bromma och Elisabeth Vansvik i Jonsered.
Informationen om Berit Elisabeth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Berit Elisabeth Edmark
Var bor Berit Elisabeth?
Hur gammal är Berit Elisabeth?
Berit Elisabeth Edmark är 75 år gammal och föddes den 6 augusti 1950. Hon fyller 76 år den 6 augusti.
Har Berit Elisabeth några bolagsengagemang?
Berit Elisabeth har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Berit Elisabeth några fordon?
Är Berit Elisabeth gift?
Berit Elisabeth är inte gift.
Vilket telefonnummer har Berit Elisabeth?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Berit Elisabeth.
Vilket stjärntecken har Berit Elisabeth?
Berit Elisabeth har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Berit Elisabeth folkbokförd?
Berit Elisabeth Edmark är folkbokförd i Aneby kommun.
Vilket län tillhör Berit Elisabeth?
Berit Elisabeth Edmark tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Berit Elisabeth?
Berit Elisabeth Edmark tillhör Aneby församling.