7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Ken Foldschak
Årsinkomst: Kolla Kens lön anonymt
Personnummer: 19500809-
Ålder: 75 år
Födelsedag: 9 augusti 1950
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 22 mars
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Ken Foldschak
Förnamn: Ken
Tilltalsnamn: Ken
Efternamn: Foldschak
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2006-10-04
Gatuadress: Idunsgatan 53 B
Postnummer: 214 46
Postort: Malmö
Församling: Malmö S:t Johannes församling (128006)
Kommun: Malmö (1280)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ken
Ken Foldschak är en man på 75 år som bor på Idunsgatan 53 B i Malmö. Kens bostad är ett kedjehus på 151 kvm . Där har han bott i 19 år och 269 dagar sedan han flyttade in den 4 oktober 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ken
Informationen om Ken kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Idunsgatan 53 B
Registrerat på adressen
214 46 Malmö
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ken kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ken hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kens bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 151 kvm
Byggår: 1981
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Ken
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
75 år (och 325 dagar)
Födelsedag
09 augusti (en söndag om 40 dagar)
Födelsedatum
1950-08-09 (en onsdag för 27 719 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 4 år och 40 dagar (en fredag)
Ken Foldschak är en man på 75 år som bor på Idunsgatan 53 B i Malmö. Kens bostad är ett kedjehus på 151 kvm . Där har han bott i 19 år och 269 dagar sedan han flyttade in den 4 oktober 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Kens postnummer, 214 46, är medelinkomsten 234 095 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 13,91 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ken och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Ken ingår. Kens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 373.
Ken bor tillsammans med Maria Einarsdotter Foldschak. Hon är en 66 årig kvinna som flyttade in den 2 oktober 2006 och har bott där totalt 19 år och 271 dagar. Han är gift med Maria Einarsdotter Foldschak .
På Kens nästa födelsedag fyller han 76 år. Den inträffar om 40 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 4 år och 40 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 265 dagar.
Ken har 1 bolagsengagemang (
Malmö PC - Nätteknik
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ken i Sverige Ken Gerhardsson i Stockholm, Ken Wennerholm i Öjersjö och Ken Moberg i Mölndal.
Informationen om Ken kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ken Foldschak
Var bor Ken?
Hur gammal är Ken?
Ken Foldschak är 75 år gammal och föddes den 9 augusti 1950. Han fyller 76 år den 9 augusti.
Har Ken några bolagsengagemang?
Ken har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Malmö PC - Nätteknik . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Ken några fordon?
Är Ken gift?
Ken är gift med Maria Einarsdotter Foldschak.
Vilket telefonnummer har Ken?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ken.
Vilket stjärntecken har Ken?
Ken har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Ken folkbokförd?
Ken Foldschak är folkbokförd i Malmö kommun.
Vilket län tillhör Ken?
Ken Foldschak tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Ken?
Ken Foldschak tillhör Malmö S:t Johannes församling.