7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Hans Bertil Kenneth Oxing

Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt

Personnummer: 19500814- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 75 år

Födelsedag: 14 augusti 1950

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 augusti

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Hans Bertil Kenneth Oxing

Förnamn: Hans Bertil Kenneth

Tilltalsnamn: Kenneth

Efternamn: Oxing

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2008-05-14

Gatuadress: Södra Stenbocksgatan 122 A lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 252 44

Postort: Helsingborg

Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kenneth

Kenneth Oxing är en 75 årig man och bosatt på Södra Stenbocksgatan 122 A lgh 1101 i Helsingborg. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 85 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 maj 2008 och har sammanlagt bott där i 18 år och 44 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenneth Oxing?

Vad tjänar Kenneth?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kenneths
Kreditstatus?

Nyfiken på Kenneths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Södra Stenbocksgatan 122 A lgh 1101

Latitud: 56.041125   |   Longitud: 12.710760

Registrerat på adressen


Södra Stenbocksgatan 122 A lgh 1101
252 44 Helsingborg

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Oxing, Kenneth Status Aktiv
Ansvarig Hans Bertil Kenneth Oxing (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Hans Bertil Kenneth Oxing (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenneth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kenneths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 85 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1936

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Oxing, Kenneth Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Kenneth


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

75 år (och 317 dagar)

Födelsedag

14 augusti (en fredag om 48 dagar)

Födelsedatum

1950-08-14 (en måndag för 27 711 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 4 år och 48 dagar (en onsdag)

Kenneth Oxing är en 75 årig man och bosatt på Södra Stenbocksgatan 122 A lgh 1101 i Helsingborg. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 85 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 maj 2008 och har sammanlagt bott där i 18 år och 44 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Kenneths bostadsområde, på postnummer 252 44, är 222 118 kr per år och 15,40 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Kenneths ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 58.

Förutom Kenneth bor också Felix Nawrin Oxing på adressen. Där har han bott i 12 år 0 sedan han först registrerades där den 27 juni 2014. Kenneth är gift med Agneta Nawrin .

Kenneths nästa födelsedag är om 48 dagar då han fyller 76 år. Hans namnsdag är om 63 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 4 år och 48 dagar (en onsdag).

Namnet Hans är 'Tysk kortform av Johannes'.

Kenneth har 1 bolagsengagemang ( Oxing, Kenneth ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenneth Oxing