8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-11-04

Ulla Birgitta Döös

Årsinkomst: Kolla Birgittas lön anonymt

Personnummer: 19500930- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 76 år

Födelsedag: 30 september 1950

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 7 oktober

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Ulla Birgitta Döös

Förnamn: Ulla Birgitta

Tilltalsnamn: Birgitta

Efternamn: Döös

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-07-27

Gatuadress: Pumpgatan 5

Postnummer: 263 50

Postort: Höganäs

Distrikt: Höganäs

Församling: Höganäs församling (128401)

Kommun: Höganäs (1284)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Birgitta

Birgitta Döös är en kvinna på 76 år som bor på Pumpgatan 5 i Höganäs. Birgittas bostad är en villa på 146 kvm . Där har hon bott i 17 år och 100 dagar sedan hon flyttade in den 27 juli 2009. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Birgitta

Informationen om Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Birgitta Döös?

Vad tjänar Birgitta?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Birgittas
Kreditstatus?

Nyfiken på Birgittas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Pumpgatan 5

Latitud: 56.193594   |   Longitud: 12.579544

Registrerat på adressen


Pumpgatan 5
263 50 Höganäs

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Birgitta kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Birgitta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Birgittas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 146 kvm

Byggår: 1966

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Birgitta har inga bolagsengagemang


Mer om Birgitta


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

76 år (och 35 dagar)

Födelsedag

30 september (en torsdag om 330 dagar)

Födelsedatum

1950-09-30 (en lördag för 27 794 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 3 år och 330 dagar (en måndag)

Birgitta Döös är en kvinna på 76 år som bor på Pumpgatan 5 i Höganäs. Birgittas bostad är en villa på 146 kvm . Där har hon bott i 17 år och 100 dagar sedan hon flyttade in den 27 juli 2009. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Birgittas postnummer, 263 50, är medelinkomsten 334 163 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,40 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Birgitta och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Höganäs där Birgitta ingår. Birgittas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 33.

Birgitta bor tillsammans med Christer Döös. Han är en 82 årig man som flyttade in den 27 juli 2009 och har bott där totalt 17 år och 100 dagar. Hon är gift med Christer Döös .

På Birgittas nästa födelsedag fyller hon 77 år. Den inträffar om 330 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 3 år och 330 dagar (en måndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 337 dagar.

Namnet Birgitta är 'Nordisk ombildning av ett keltiskt namn med bet. ’den höga’'.

Birgitta har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Birgitta i Sverige Solbritt Irene Birgitta Johansson i Kil, Linda Birgitta Carlström i Sollentuna och Birgitta Dahl i Vinninga.

Informationen om Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Birgitta Döös