7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-29

Björn Gunnar Jonzon

Årsinkomst: Kolla Björns lön anonymt

Personnummer: 19501027- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 75 år

Födelsedag: 27 oktober 1950

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 juni

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Björn Gunnar Jonzon

Förnamn: Björn Gunnar

Tilltalsnamn: Björn

Efternamn: Jonzon

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1996-02-01

Gatuadress: Öjebro Hjärterum 1

Postnummer: 595 97

Postort: Mantorp

Distrikt: Herrberga

Församling: Vifolka församling (058618)

Kommun: Mjölby (0586)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Björn

Björn Jonzon är 75 år gammal och bor på Öjebro Hjärterum 1 i Mantorp. Hans bostad är en villa på 159 kvm . Där har han bott i 30 år och 178 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 1996. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Björn

Informationen om Björn kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Björn Jonzon?

Vad tjänar Björn?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Björns
Kreditstatus?

Nyfiken på Björns Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Öjebro Hjärterum 1

Latitud: 58.373796   |   Longitud: 15.194889

Registrerat på adressen


Öjebro Hjärterum 1
595 97 Mantorp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Björn kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Björn hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Björns bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 159 kvm

Byggår: 1979

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Björn har inga bolagsengagemang


Mer om Björn


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

75 år (och 275 dagar)

Födelsedag

27 oktober (en tisdag om 90 dagar)

Födelsedatum

1950-10-27 (en fredag för 27 669 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 4 år och 90 dagar (en söndag)

Björn Jonzon är 75 år gammal och bor på Öjebro Hjärterum 1 i Mantorp. Hans bostad är en villa på 159 kvm . Där har han bott i 30 år och 178 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 1996. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 595 97, som är Björns bostadsområde, är medelinkomsten 443 135 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,03 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Mjölby där Björns ingår. Björns lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 58.

Björn delar bostaden med Berit Chatarina Jonzon, en 78 årig kvinna. Hon flyttade in den 29 augusti 1979 och har bott där totalt 46 år och 334 dagar. Björn är gift med Berit Chatarina Jonzon .

Björn har namnsdag om 324 dagar och nästa födelsedag inträffar om 90 dagar då han fyller 76 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 4 år och 90 dagar (en söndag).

Namnet Björn är 'Nordiskt namn, samma ord som substantivet björn'.

Björn har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Björn i Sverige Björn Skifs i Österhaninge, Björn Borg i Stockholm och Björn Jansson i Sandviken.

Informationen om Björn kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Björn Jonzon