7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Mona-Lisa Olsson

Årsinkomst: Kolla Mona-Lisas lön anonymt

Personnummer: 19501027- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 75 år

Födelsedag: 27 oktober 1950

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Mona-Lisa Olsson

Förnamn: Mona-Lisa

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Olsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-07-01

Gatuadress: Stenehed 16

Postnummer: 457 61

Postort: Hällevadsholm

Församling: Munkedals församling (143001)

Kommun: Munkedal (1430)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mona-Lisa Olsson är 75 år gammal och bor på Stenehed 16 i Hällevadsholm. Hennes bostad är en villa på 93 kvm . Där har hon bott i 13 år och 9 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 2013. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mona-Lisa Olsson?

Vad tjänar Mona-Lisa?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mona-Lisas
Kreditstatus?

Nyfiken på Mona-Lisas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stenehed 16

Latitud: 58.578791   |   Longitud: 11.513690

Registrerat på adressen


Stenehed 16
457 61 Hällevadsholm

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mona-Lisa kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mona-Lisa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mona-Lisas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 93 kvm

Byggår: 1935

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mona-Lisa har inga bolagsengagemang


Mer om Mona-Lisa


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

75 år (och 256 dagar)

Födelsedag

27 oktober (en tisdag om 109 dagar)

Födelsedatum

1950-10-27 (en fredag för 27 650 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 4 år och 109 dagar (en söndag)

Mona-Lisa Olsson är 75 år gammal och bor på Stenehed 16 i Hällevadsholm. Hennes bostad är en villa på 93 kvm . Där har hon bott i 13 år och 9 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 2013. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 457 61, som är Mona-Lisas bostadsområde, är medelinkomsten 372 497 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,02 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Munkedal där Mona-Lisas ingår. Mona-Lisas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 33.

Mona-Lisa delar bostaden med Kent-Gustav Erik Radevik, en 72 årig man. Han flyttade in den 1 januari 2012 och har bott där totalt 14 år och 190 dagar. Mona-Lisa är inte gift.

Mona-Lisa har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 175 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 109 dagar då hon fyller 76 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 4 år och 109 dagar (en söndag).

Mona-Lisa har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mona-Lisa i Sverige Mona-Lisa Jakobsson i Bromma, Mona-Lisa Lundgren Karlsson i Bockara och Mona-Lisa Erixon i Örebro.

Informationen om Mona-Lisa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mona-Lisa Olsson