7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Gerry Ingvar Ögren
Årsinkomst: Kolla Gerrys lön anonymt
Personnummer: 19501110-
Ålder: 75 år
Födelsedag: 10 november 1950
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 10 april
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Gerry Ingvar Ögren
Förnamn: Gerry Ingvar
Tilltalsnamn: Gerry
Efternamn: Ögren
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2004-12-08
Gatuadress: Huseberg 206
Postnummer: 471 93
Postort: Kållekärr
Församling: Stenkyrka församling (141902)
Kommun: Tjörn (1419)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Gerry
Gerry Ögren är en man på 75 år som bor på Huseberg 206 i Kållekärr. Gerrys bostad är en villa på 92 kvm . Där har han bott i 21 år och 209 dagar sedan han flyttade in den 8 december 2004. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Gerry
Informationen om Gerry kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Huseberg 206
Registrerat på adressen
471 93 Kållekärr
Företag på adressen | 2 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lön |
Likvidation | ||
|
Ansvarig Gerry Ingvar Ögren (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Gerry Ingvar Ögren (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Gerry kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Gerry hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Gerrys bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 92 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 2 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 | ||||
|
Befattning Likvidator Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2020 Omsättning (MSEK) 2,6 Vinst (MSEK) 1,8 |
Likvidation |
Likvidator | 0 | 2020 | 2,6 | 1,8 |
Mer om Gerry
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
75 år (och 237 dagar)
Födelsedag
10 november (en tisdag om 128 dagar)
Födelsedatum
1950-11-10 (en fredag för 27 631 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 4 år och 128 dagar (en söndag)
Gerry Ögren är en man på 75 år som bor på Huseberg 206 i Kållekärr. Gerrys bostad är en villa på 92 kvm . Där har han bott i 21 år och 209 dagar sedan han flyttade in den 8 december 2004. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Gerrys postnummer, 471 93, är medelinkomsten 416 882 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,09 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Gerry och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Tjörn där Gerry ingår. Gerrys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 40.
Gerry bor tillsammans med Irén Ögren Börjesson. Hon är en 72 årig kvinna som flyttade in den 17 augusti 2006 och har bott där totalt 19 år och 322 dagar. Han är gift med Irén Ögren Börjesson .
På Gerrys nästa födelsedag fyller han 76 år. Den inträffar om 128 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 4 år och 128 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 279 dagar.
Namnet Ingvar är 'Nordiskt namn, sammansatt av gudanamnet Ing och ett ord med bet. ’krigare’'.
Gerry har 2 bolagsengagemang (
ExpoEl, Gbg
och
CLARCO AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Gerry i Sverige Gerry Erlandsson i Halmstad, Gerry Fröström i Huddinge och Gerry Samuelsson i Hjärnarp.
Informationen om Gerry kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Gerry Ögren
Var bor Gerry?
Hur gammal är Gerry?
Gerry Ögren är 75 år gammal och föddes den 10 november 1950. Han fyller 76 år den 10 november.
Har Gerry några bolagsengagemang?
Gerry har 2 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat ExpoEl, Gbg och CLARCO AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Gerry några fordon?
Är Gerry gift?
Gerry är gift med Irén Ögren Börjesson.
Vilket telefonnummer har Gerry?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Gerry.
Vilket stjärntecken har Gerry?
Gerry har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Gerry folkbokförd?
Gerry Ögren är folkbokförd i Tjörn kommun.
Vilket län tillhör Gerry?
Gerry Ögren tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Gerry?
Gerry Ögren tillhör Stenkyrka församling.