7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Lars-Erik Dahlgren
Årsinkomst: Kolla Lars-Eriks lön anonymt
Personnummer: 19501128-
Ålder: 75 år
Födelsedag: 28 november 1950
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Lars-Erik Dahlgren
Förnamn: Lars-Erik
Tilltalsnamn: Lars-Erik
Efternamn: Dahlgren
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1987-12-17
Gatuadress: Åsavägen 10
Postnummer: 666 94
Postort: Dals Långed
Distrikt: Steneby
Församling: Steneby församling (146006)
Kommun: Bengtsfors (1460)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lars-Erik
Lars-Erik Dahlgren är 75 år gammal och bor på Åsavägen 10 i Dals Långed. Hans bostad är en villa på 76 kvm . Där har han bott i 38 år och 195 dagar sedan han flyttade in den 17 december 1987. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lars-Erik
Informationen om Lars-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Åsavägen 10
Registrerat på adressen
666 94 Dals Långed
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 2 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2015-05-27 (11 år) Ägare Lars-Erik Dahlgren Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2015-05-27 (11 år) | Lars-Erik Dahlgren | Kolla lön direkt | |
|
Födelsedatum 2007-11-17 (18 år) Ägare Lars-Erik Dahlgren Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2007-11-17 (18 år) | Lars-Erik Dahlgren | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars-Erik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lars-Eriks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 76 kvm
Byggår: 1959
Bolagsengagemang | 0 st
Lars-Erik har inga bolagsengagemang
Mer om Lars-Erik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
75 år (och 214 dagar)
Födelsedag
28 november (en lördag om 151 dagar)
Födelsedatum
1950-11-28 (en tisdag för 27 608 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 4 år och 151 dagar (en torsdag)
Lars-Erik Dahlgren är 75 år gammal och bor på Åsavägen 10 i Dals Långed. Hans bostad är en villa på 76 kvm . Där har han bott i 38 år och 195 dagar sedan han flyttade in den 17 december 1987. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 666 94, som är Lars-Eriks bostadsområde, är medelinkomsten 332 258 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,48 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Bengtsfors där Lars-Eriks ingår. Lars-Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.
Lars-Erik delar bostaden med Birgitta Dahlgren, en 71 årig kvinna. Hon flyttade in den 17 december 1987 och har bott där totalt 38 år och 195 dagar. Det finns också 2 hundar i bostaden. Lars-Erik är gift med Birgitta Dahlgren .
Lars-Erik har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 151 dagar då han fyller 76 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 4 år och 151 dagar (en torsdag).
Lars-Erik har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Erik i Sverige Lars-Erik Danielsson i Älvsjö, Lars-Erik Hjälte i Sala och Lars-Erik Danielsson i Bullaren.
Informationen om Lars-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lars-Erik Dahlgren
Var bor Lars-Erik?
Hur gammal är Lars-Erik?
Lars-Erik Dahlgren är 75 år gammal och föddes den 28 november 1950. Han fyller 76 år den 28 november.
Har Lars-Erik några bolagsengagemang?
Lars-Erik har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lars-Erik några fordon?
Är Lars-Erik gift?
Lars-Erik är gift med Birgitta Dahlgren.
Vilket telefonnummer har Lars-Erik?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lars-Erik.
Vilket stjärntecken har Lars-Erik?
Lars-Erik har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Lars-Erik folkbokförd?
Lars-Erik Dahlgren är folkbokförd i Bengtsfors kommun.
Vilket län tillhör Lars-Erik?
Lars-Erik Dahlgren tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Lars-Erik?
Lars-Erik Dahlgren tillhör Steneby församling.